Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestanos kismamák, adtok...

Utrogestanos kismamák, adtok tanácsot?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 26. ciklusnapon. Tegnap egy vércseppem volt a fehérneműmön, és majd' 2 hete feszül és görcsölget a hasam. A melleim hol érzékenyek, hol nem. Szóval fura dolgok vannak:) Reménykedem, hátha beágyazódás...

A dokim szabin van... Arra gondoltam, hogy még pár napig használom az Utrot, és mondjuk tegnaphoz képest 3 napra rá, hétfőn tesztelek. Vagy legyen inkább kedd? Hétfőre nem várom, csak nem nagyon akarnám felborítani a ciklusom az Utróval ha nem vagyok terhes, mert nekem az abbahagyása uitán 3. napra szokott megjönni.

De a progim annyira kevés, hogy nem merem egy -két napra sem abbahagyni, nehogy baj legyen...

Most azt gondolom, hogy a nemvárt után 2-3 nappal már ki kéne mutatnia a tesztnek, az kedd -szerda. Szerintetek?



2012. aug. 4. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:

sztem is ki kéne mutatnia. én a nemvárt után 2 nappal megcsinálnám, és addig szedném. mert viszont ha terhes vagy és hirtelen abbahagyod, az nagyobb gáz, mintha nem is szedted vna. főleg, hogy fokozatosan kell terhesen abbahagyni.


viszont a beágyazódás meg a középidő táján vagy utána vmivel kéne, hogy legyen, úgyhogy nem tudom, mi lehetett ez a vér.

2012. aug. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor lehet hogy kedden lesz a nagy nap...:)

Igaz, és a fokozatossággal is igazad van, ha kedden negatívat tesztelek, akkor is fokozatosan hagyom el! Köszönöm!

2012. aug. 4. 22:36
 3/6 anonim ***** válasza:
első vok. én nem szedtem csak terhesség alatt a 12. hétig, mert hematomám volt, úgyhogy azért nem biztos, hogy teljesen igazam van. nekem fokozatosan kellett abbahagyni
2012. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Közben pozitív lett a tesztem hétfő reggel, úgyhogy nem téma!:))))) Nagyon boldog vagyok!!! És köszönöm még egyszer!:)
2012. aug. 7. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:
gratulálok :))
2012. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. aug. 7. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!