Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+3 hetes vagyok. Voltam...

6+3 hetes vagyok. Voltam dokinál, de ő üres petezsákot látott. Azt mondta 1% az esély a babára. Volt már valaki így és baba lett belőle?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 12:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azt hiszem pont ennyi idősen voltam én is ultrahangon. Háziorvosomnál vannak a papírjaim, de úgy emlékszek 18 mm-es volt ekkor a petezsákom. Teljesen kétségbe estem. 2 hét múlva volt kontroll és ott volt az én dobogó szívű babszemem. Nekem viszont nem mondott ilyet az orvos, hogy 1 %. Annyit mondott csak, hogy két hét múlva megnézzük mi lesz belőle... Kívánom, hogy nálad is ez legyen!
2012. szept. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Minden lehet. Igazság szerint senki nem lát bele a nők testébe, h pontosan mikor volt a beágyazódás. Készülj fel úgymond a rosszra, így csak pozitív meglepetés érhet.....

2012. szept. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%

Azért az egy % az elég csúnya beszólás volt.

Nekem is ez volt, és ha jól emlékszem pont 6+3-nál. 1 hét múlva dobogott a szívecske. Csak belém nem verték belém a frászt, hanem azt mondta a doki, hogy fiatalabb a terhesség, életjelenség MÉG nem látható.

2012. szept. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha a petezsák üres, akkor abból nem lesz babó :-(

Amit az első írt, teljesen igaz, de nem is írta, hogy mondta volna a dokija, hogy üres a petezsák.

A barátnőm 5 hetes terhes volt, akkor megmondta neki a doki, hogy üres a petezsák és így is lett. Viszont nem kellett 2 hónap és megfogant a Picúr. :-)

Ne keseredj el, ez sem készpénz, remélem a legjobbakat!

2012. szept. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ha teljesen üres a petezsák az már baj, nekem is így volt. missed ab lett.
2012. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem is üres volt a petezsák és most 9+2.
2012. szept. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

én nem tudom, miért kell így elkeseríteni másokat, hogy tuti rosszat jelent...

Azért, mert másnál rossz volt, nála még nem biztos!

2012. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elvagyok keseredve rendesen. De a remény hal meg utóljára. Hétfőn megyek dokihoz és kiderül. Jó lenne ha már ott lenne a babucika.
2012. szept. 13. 15:24
 9/15 anonim ***** válasza:

nálam jobban állsz. nekem csak 4mm-es felritkulást láttak, de azóta folyamatosan vérzek. 1 hét múlva kontroll, de szerintem semmi esély nálam. nálad legalább volt petezsák!!

ja, nálam ezt 15 napja + teszt után látta :(

2012. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mi az a felritkulás?
2012. szept. 13. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!