Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen mosóporral és oblitovel...

Milyen mosóporral és oblitovel mostatok ki a még meg nem született babátok ruhácskáit?

Figyelt kérdés

Az ágyneműt,takarókat is kimostatok amiket újonnan vettetek? Hányszor mostatok ki a ruháit? Ki is kell mindent vasalni?

Mikor kezdjem el? Most vagyok 31hetes



2012. szept. 9. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
dreft sensitive-vel mostam és coccolino sensitivvel öblítettem. Minden kimostam igen. Egyszer azért elég:) Anyukámmal át is vasaltunk mindent:) olyan jó volt! Persze a második gyereknék már csak a mosás maradt, vasalásra nem volt idő és energia.
2012. szept. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persil sensitive és Lenor sensitive öblítő
2012. szept. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ugyanazzal mostam ki mint amivel a saját ruháinkat is. Kevesebb öblítőt raktam hozzá.

2x mostam ki őket, második után kivasaltam mindent, és elraktam őket.


Én az újonnan vett ágyneműket is kimostam.


36hkm

2012. szept. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tomi Baby folyékony mosószerrel, öblítő nélkül, és vasalok igen, mert én a ruhák egy részét használtan vettem, és a vasalás fertőtlenít a legjobban, úgy tudom.
2012. szept. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Ugyanazzal mosom ki, mint a sajátjainkat és nem fogom vasalni. Kaptunk olyan ruhácskákat, amiket rendre vasaltak, teljesen tönkrementek, pedig ilyen picurin még alig 2-3 alkalommal fordul meg egy ruha. A törölközőimet szokta dicsérni a barátnőm, hogy 5 év után is puhák, ilyenkor visszakérdezek, vasalod-e, mert én nem, elégeti a szálakat a vasaló, összesüti.
2012. szept. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bip hipoallergén mosógél és Gabi öblítő. Használom a színfogót is, nekem bevállt, így sötétebbeket is be lehet tenni a világos színek mellé (nagyobb gyerekek is vannak, az ő ruhájukat is a piciével mostam). Az új ruhákat is kimosom mindig és amiket kapunk is. Mindent vasalok is. Én most vagyok a 33. hét végén, már belekezdtem a mosásba-vasalásba, már csak azért is, mert az előző terhességemnél ilyenkor már feküdnöm kellett :/
2012. szept. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persil sensitive,és Gabi babatextil öblítő.Én mindent kimostam és vasaltam a 34. hét körül(az új dolgokat is persze).2gyerkes+37hkm
2012. szept. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dreft baby mosogél és gabi textilöblitő...utánna a dreft marad és coccolino sensitivre váltottam nagyon jó baba illata volt a ruháknak...
2012. szept. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.ahogy elnézem majdnem mindenki mással mos :-)
2012. szept. 9. 19:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!