Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen mosóporral mossam a...

Milyen mosóporral mossam a babám ruháit? Porral vagy géllel? Fajta?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Dreft baby mosószer
2012. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dreft folyékony mosószer, nagyon jó az illata, és kicsi kell belőle.
2012. máj. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és milyen öblítőt érdemes használni?
2012. máj. 1. 18:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Silan vált be, de igazából amire az van írva hogy sensitiv azt elvileg lehet használni a babáknak.
2012. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dreft Baby és fehér Coccolino
2012. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dreft Baby, fehér Softlan öblítő.
2012. máj. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mosódió + mosószóda és ecet, picike illóolajjal. Én nem vegyszerezek sem most, sem ha meglesz a baba. Ha valami piszkos, akkor mosószappan.
2012. máj. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Eddig Auchan bébi mosószerrel mostam, imádtam azt is, szuper volt az ára, az illata és a hatékonysága is, de sajnos itt nálunk (maglódi Auchan) már nem lehet kapni, nézd meg, esetleg ha van a közeletekben, hogy ott van-e.


Amióta az Auchanos nincs, azóta én a Dreftet használom, a folyékonyat, amelyiken a baba van, és ezzel is nagyon meg vagyok elégedve, szintén jó illatú és hatékony!


A Persil expert pearl vagy mi a neve, az is nagyon jó volt, azt is kipróbáltam, de annak nem tetszett az illata a ruhákon, és nagyon ki lehetett érezni.


/Öblítőből pedig a Gabi, ami nekem az első perctől fogva nagyon bevált!/

2012. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!