Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez most terhesség vagy csak...

Picilanyom kérdése:

Ez most terhesség vagy csak stressz? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben rengeteget voltam beteg. Műtöttek is vakbéllel, s utána egy hónapig kimaradt a mensim. de ez már májusban volt.Egyre többet szeretkezünk a barátommal, és szerencsétlenségünkre sz utóbbi 4 alkalomkor mindig elhasadt az óvszer.De egyszer sem volt elmenve. Amikor elhasadt egyből kivette, és tett újat. Eddigi hónapokban rendesen megjött a mensim 28 napra. Pedig akkor is történtek ilyen dolgok, hogy kihasadt. Tudm egy csepptől is eshetek teherbe, de most már 3 napja késik, és egyre jobban idegesítem magam miatta.Tesztet még nem akarok venni, mert kezdett fájni a petefészkem, és érzem, hogy megvan gyulladva.
2012. szept. 9. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:

nem tudjuk így megmondani neked!

igenis vegyél tesztet és csináld meg!

persze lehet hogy a stressz miatt késik, de soha nem lehet tudni, főleg, ha szakadt a gumi!

2012. szept. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Olyan hogy lehet, hogy egymás után NÉGYSZER is elszakad az óvszer?!?!

Nekünk 20 év!!! alatt egyetlen egyszer sem történt ilyen.

La mégis igy van, akkor vagy olvassátok el, hogy mire kell a használatkor figyelni, vagy vegyetek olyan márkát, ami megbízható.


Egyébként lehetsz terhes, még ha nem is túl valószinü.

Értelmesebb lenne venni egy tesztet, vagy ha úgy gondolod, hogy más bajod is lehet, elmenni orvoshoz. Itt interneten keresztül senki sem fog tudni olyan választ adni, ami nem találgatás.

2012. szept. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor viszont mitol gorcsol a hasam?
2012. szept. 9. 12:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért nem csinálsz tesztet? A petefészek gyulladástól még ki lehet mutatni, ha terhes vagy,


" és szerencsétlenségünkre sz utóbbi 4 alkalomkor mindig elhasadt az óvszer.De egyszer sem volt elmenve"

Hát ilyen nincs. Hogy lehet egymás után négyet kiszaggatni?

2012. szept. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
eddig 2 félét próbáltunk, egyiktől mindketten kicsattogtunk másik meg gyenge
2012. szept. 9. 12:36
 6/8 A kérdező kommentje:
mert nincs erőm bemenni a patikába...
2012. szept. 9. 12:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Jézusom ,legyen erőd bemenni a patikába tesztért, de rossmann, dm, Auchan, Tescoban is kapsz! Ha negatív lesz, akkor legalább megnyugszol, egy picit, ha nem akartok babát még. De 3 nap késés még nem olyan sok, ha görcsöl a hasad, azt is jelezheti, hogy nemsokára megjön. Nekem most most másfél hetet késett a menstruációm, de abba a másfél hétben végig görcsölt a hasam, fel is vagyok fázva. Tegnap akartam venni tesztet, erre reggel megjött. Szóval kétesélyes a dolog!
2012. szept. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ VÉÉÉRZEEEEEEEEEEEMMMMMMMMM!!!!!!!!!!
2012. szept. 9. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!