Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mi lehet? Terhessé...

Szerintetek mi lehet? Terhesség, ciszta, vagy a stressz miatt?

Figyelt kérdés
Augusztus 9. -én kellet volna megjönnie a mensimnek. Már előtte úgy éreztem mintha meg akarna jönni, és még mindig érzem. Fáj a hasam, derekam, melleim megduzzadtak. Július 27. -n voltunk együtt a férjemmel megszakítással védekeztünk. Csináltam két tesztet (Gabrielt) negatív lett.
2012. aug. 13. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fog jönni!Ezek a menstruáció tünetei! Ha terhes lennél, akkor sem most ,ilyen hamar duzzadna meg a melled ..stb.! Ha rendszeresen( évente, ha nincs más bajod) jársz nőgyógyászhoz rákszűrésre nem hiszem, hogy cisztád lenne vagy másod, főleg, ha ez most fordul elő először. Egész egyszerűen stresszelsz, a teszted negatív, nyugodj meg, de ha nagyon parázol menj el nőgyógyászhoz! Ha nem akarsz gyereket, akkor miért nem védekezel más módon? A megszakításos elég necces, bármikor becsúszhat a baba!
2012. aug. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szeretnénk babát, azért hagytam abba a gyógyszert, csak jövő hónaptól szeretnénk ráállni a baba projectre. :)
2012. aug. 14. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet a menstruáció is meg a terhességtől is. Mivel azt írtad h negatív lett ezért később próbáld meg újra ha addig sem jönne meg. Nekem például fájt a hasam ez a mindjárt megjön érzésem volt sokáig a mellem egyből bedagadt alig tudtam tőle ruhát viselni de mondjuk legjobban a mellbimbóm fájt. Vagy 2 hétig éreztem a szurkálást a hasamban és mikor elmentem ultrahangra kiderült h nem csak pocaklakóm van hanem egy cisztám is jobb oldalon. Azért fájdogált a hasam. De emiatt nem kell aggódni ha babád is van és ciszta is mert idővel eltűnik úgyis :) Szóval szerintem menj el vagy dokihoz vagy csinálj még tesztet és ha utána sem jönne meg akkor menj mindenképp dokihoz. De am én is gabriel tesztet csináltam és egyből pozit mutatott és 1 napot késett még csak.

10hkm :)

2012. aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!