Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami egyértelmű tünet a...

Van valami egyértelmű tünet a nemek közt? Mit tippelnétek nekem?

Figyelt kérdés

Ami tényleg csak kislánynál van,és ami csak kisfiúnál?Vagy ez mindenkinél változó?


Az én tüneteim:édesebb életek,tejtermékek,gyümölcs kívánása.Undorodás a hústól,tésztától.Hasviszketés(bár ez nem tudom mennyire függ össze a terhességgel)

Annyira kíváncsi vagyok már a nemére,de még csak 13 hetes vagyok.


Köszönöm a válaszokat.


2012. szept. 8. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez és nekem kislány :) 33hkm
2012. szept. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csak babonák vannak. :) A kívánás nekem is és húgomnál is megvolt, mindketten ugyanezeket kb. Undorodni semmitől nem undorodtunk - talán annyi, hogy terhesen mindent rossz volt főzni elsőre. De másodikra már nem zavart az adott dolog szaga. De a lényeg: húgom kisfiút szült, és picilányt várok. :)


A hasviszketés a terhességgel jár, nyúlik a bőr. :) Később pluszba jön a baba belső csiklandozása. :)

2012. szept. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is sok édeset kívánok, vissza is fogom magam. :)A gyümit imádom, mondjuk azt a terhesség előtt is nagy mennyiségben fogyasztottam.Az első 12 hétben rá sem tudtam nézni semmilyen húsra...nekem viszont 100 %, hogy fiacskám lesz. :)


30hkm

2012. szept. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Két gyermekem van , egy fiú és egy kislány..

fiamnál a tünetek: semmi hányás , nagyon ritkán volt émelygés, vega voltam éveken át, viszont terhesen meghaltam egy kis húsért így ismét húsevő lettem terhesen.Hasviszketés volt, de ez a nyúló bőr miatt volt, nagyobb terhesen nem volt savtól való szenvedés.ja és undorodtam a cigitől..le is tettem és a kávétól is rosszul lettem..


Lányomnál: nagyon korai terhességtől állandó fáradtságérzet, eleinte mindig aludni akartam, majd ez megváltozott és hajnal háromkor kipattant a szemem és nem tudtam aludni, ez végig kísért a terhesség alatt, állandóan kovászos uborkát ettem egész nyáron, mindig csak a savanyút kívántam, majd télen bele tudtam volna fulladni a narancsba..kiszámoltam a terhesség alatt összesen több mint negyven kiló narancsot nyomtam be:)))))))hányingeerem vele sem volt, viszont a huszadik héttől jött a savhányás..szinte minden kaja után két renie-t kellett bevenni..vele is viszketett a hasam de nem annyira mint a fiamnál..persze mert már nem híztam annyit csak öt kilót és nem nyúlt úgy meg a bőröm..szóval epegondok is voltak terhesség alatt és vesetágulatom is..elmondhatom ,hogy a csajos terhességem zűrösebb volt:) de megérte..ja és majd meg őrültem a cigiért..persze amint megtudtam, hogy babás vagyok azonnal letettem, de mikor megéreztem az utcán a cigiszagot és megláttam az embert aki cigizett próbáltam mindig közelebb kerülni hozzá és jól beszívni a füstöt..nagyon kívántam..és a kávéért is majd meghaltam, így vettem coffeinmentest és azt iszogattam.

2012. szept. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi összefüggés nincs a kismama ízlésvilága, érzései és a magzat nemi szerve között!
2012. szept. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az utolsóéhoz csatolnám, hogy ismerős is folyton kovászos uborkát evett és kislánya lett :)
2012. szept. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom van-e összefüggés de leírom:)


Kislányommal: gyümölcs ,édesség minden menyiségben,kávét bírtam inni, 3 napig voltam rosszul.


Most iker fiúkat várok: gyümölcs ugyanúgy megy,édesség semmi, húst-hússal:) kávét nem bírtam meginni,3 hónapig reggeltől-estig émelygés rosszullét.

2012. szept. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

25 hetes kismama vagyok, es az eleje ota kivanom a gyumolcsot es az edesseget:) a muzlit tejjel, szilvasgombocot, barmi ilyet:) kislanyom lesz. Viszont baratnommel egyutt vagyunk varandosak, es o kiloszamra tomi magaba a savanyusagot es a husokat es kislanya lesz neki is. Szoval nincs osszefugges:)

A hasad meg azert viszket, mert nyulnak a szovetek.

Jekentkezz be 2 het mulva egy 4D-re, es ott nagy esellyel megmondjak:) mi ott tudtuk meg:)

2012. szept. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én a terhességem óta minden nap kell, hogy igyak min. 1 bögre kakaót, fahéjas gabonapelyhet tejjel, sok joghurtot, banánturmixot. Gyümölcs: görögdinnye, sárga-és őszibarack, szőlő. Imádom most a hamburgert (pedig gyrosos voltam, azt most nem szeretem...), sokszor kell ennem csokit... A szalámiktól, virsliktől, felvágottaktól mindig tüsszentek, vmi allergiaszerű vmi.

Az én babám 100% kislány.


30+4 hkm

2012. szept. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!