Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Szabolcsi Kristófról...

Dr. Szabolcsi Kristófról (Nyiregyháza) mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Jó orvos? Menyi egy vizsgálat nála? Kinek mi a tapasztalata?
2012. szept. 5. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Háát nagyon fiatal, mikor én szültem 5 hónapja és varrta Pap főorvos a gátam őt tanította. Amúgy rendes csak én a tapasztaltabbakat kedvelem.
2012. szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm hogy írtál. Nekem Fábián Antal helyett ő végeszte el az abortuszom ( missed ab. )

Gondoltam hogy ha jó a tapasztalatok róla akkor ha sikerül legközelebb teherbe esnem akkor szeretném hogy ő legyen az orvosom.

2012. szept. 7. 22:33
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem nála sikerült szülnöm, rohamos szülésem volt, nem ért be a dokim. 5.10-kor keltem reggel, puff elment a magzatvíz, 5.45-re értünk kórházba, 5.55-kor meglett. 2009. október 23.-án volt ez. akkor 2 szülésznőnek nyomtam ki a babánkat, és utána ő varrt össze. 3 kicsi öltésem volt kívül, 1 belül. engem jól összevarrt, bár az utolsó öltés előtt mondtam hogy érzem, mire ő hogy már nem ad érzéstelenítést, kibírom. hááát kibírtam, de jobb lett volna ha nem érzem. 2. kisfiunk született akkor, 4200 grammal.

A varratokat is ő szedte, nagyon aranyos doki amúgy. én megvoltam vele elégedve, szülés utáni napokon is találkoztunk a kórházban és mindig megkérdezte hogy vagyunk, stb.... Ő Debrecenben dolgozott és onnan jött át. Sokak által jó szakember.

NEkem mindkét terhességnél dr.Fábián Antal volt a dokim. Őt is szerettem nagyon! (sokan nem a modora miatt)de szerintem csak meg kell találni a közös hangnemet vele és akkor nincs vele gond. Jó szakember, tapasztalt, idős, genetikus!

2012. szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Fábián a legjobb!

Én a stílusát is szeretem! Hozzá járok tizenakárhány éve, természetesen most, hogy kismama lettem se lehetne senki más az orvosom!

2012. szept. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek akkor jobban járok ha Fábián Antalnál maradok. Mert ő tapasztaltabb mint a többi orvos :)
2012. szept. 8. 09:18
 6/10 A kérdező kommentje:

3-dik neked tényleg rohamos szülésed volt :)

Bár mindenkinek ilyen hamar meglenne.

2012. szept. 8. 09:56
 7/10 ivilicious ***** válasza:
Nekem ő csinálta az abortuszom, egy 20ast adtam akkor neki pluszba, tök rendes volt - bár ,mint utólag kiderült, bent hagyott egy darabot.
2014. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én úgy tudom annyira nem fiatal.Elég nehéz megtalálni ,mert altató orvos is a kórházban.Nagyon rendes segítőkész.Barátnőim is hozzá járnak.Mindenkinek ajánlani tudom.
2015. okt. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Modortalan, lekezelő, arogáns
2019. febr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bunko ,lekezelo , arogans es porig alázott. 6 hetes kontrolon kerultem hozza a 2 csaszar miatt ugy beszelt velem mint a kutyával.
júl. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!