Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Adorján Gusztávról (...

Dr. Adorján Gusztávról ( Nyíregyháza, Jósa A. kórház) vélemények?

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én jókat hallottam róla,de van nála jobb, én Orosz dokinál szültem....
2008. dec. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát lehet, hogy neked jó volt Orosz, énszerintem speciel egy oltári nagy s...fej, nagyobb a hírneve, mint amit megérdemel. Egyszer kerültem vele össze olyan szituban, hogy nem volt a fogadott orvosom, minősíthetetlen volt a stílusa és a viselkedése. A kolléganőm 7 hónapos terhesen intett neki búcsút, asszem ezzel mindent elmondtam róla. Pénzéhes, arrogáns, nagyképű. Hátam közepére se kívánom.


Adorján az orvosom, eddig csak jó tapasztalatom van róla, de érdekelne mások véleménye is. Olyanoké, akinek van róla tapasztalata. Akár jó, akár rossz. Más dokit ne ajánljon senki, nem másra vagyok kíváncsi, akkor úgy tettem volna fel a kérdést, hogy kit ajánlotok Nyíregyházán.

2008. dec. 29. 15:37
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

előző vagyok...boccs de én nem ajánlottam neked senkit....csak írtam h kinél szültem, amúgy mindekiről hallani rosszat jót is, nekem meg jó volt, vkinek rossz.

Adorján dokinál egyik kolléganőm szült 3 gyereket neki jó volt de zat hiszem ezt is leírtam

2008. dec. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

Ja, meg azt is, hogy van nála jobb is.....Orosz személyében


Akkor ez mi volt, ha nem ajánlás?.....

2008. dec. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
nem ezt írtam hanem h van nála jobb, én orosz dokinál szültem....sztem ez vélemény .nem értem ez most miért gond.
2008. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ez csupán egy dolog miatt gond: úgy írtad Oroszról, hogy jobb, mint Adorján, hogy Adorjánról - az általad írtakból kiindulva - nincs személyes tapasztalatod. Ezért aztán a válaszod tartalma szerint nem lehet vélemény. Ez ajánlás.....


Én legalább Oroszról személyes tapasztalat alapján fogalmaztam VÉLEMÉNYT mégsem AJÁNLOM, hogy Adorján jobb....

2008. dec. 29. 15:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat h írtam akármit is,nem akartam rosszat, elhiheted, akkor szép babvárást.
2008. dec. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy nem akartál rosszat, én is elnézést kérek, hogyha kissé arrogánsan kommentáltam, de felmegy bennem a pumpa nagyon, ha Orosz csak szóba kerül, nem kívánom ehelyt leírni a sztorimat vele kapcsolatban, nem ide való, de ha ismernéd a történetet, valószínűleg megértenéd, hogy felháborít a mennyekbe magasztalása ( nem rád gondolok, ez sajnos általános Nyíregyházán, hogy így istenítik ) Szerintem egy orvos emberekhez való hozzáállása leginkább abban ismerszik meg, hogyan bánik azokkal, akiket útjába sodor az élet úgy, hogy nem fogadták meg orvosuknak. Ezért örülnék én nagyon, ha Adorjánról hallhatnék független véleményt is ( olyantól, akinek esetleg nem volt fogadott orvosa ), hiszen a pénzéért mindegyik baromi kedves, aranyos és mézes-mázos tud lenni. De sajnos nyíregyiek talán nem vagyunk túl sokan ezen az oldalon, úgyhogy lehet, reménytelen a próbálkozásom.
2008. dec. 29. 16:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Én "kis" Orosznál születtem, és akkor nagyon jó orvos volt, több mint 20 éves, de azóta rettentő pénzéhes lett (melyik nem...?) és anyukámnak pár éve habár felmarkolta a sok pénzt, ő műtötte ki a méhét mióma miatt és ott járkált az osztályon egész héten és be se nézett megkérdezni , hogy él-e még, vagy mi van....... Azóta te se járt anya egy orvosnál sem, pedig aktuális lenne a rákszűrés.
2008. dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

20éves = 20éve*


Amúgy Adorjánnal sajnos nincs tapasztalatom, hallásból sem tudok mit mondani, meg arra nem is szabad alapozni.

2008. dec. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!