Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Kovács Róbert Nyíregyháza....

Dr. Kovács Róbert Nyíregyháza. Milyen tapasztalatok, vélemények vannak Vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Drága a vizsgálat,bár szülésért annyit adsz amennyit akarsz,és nem utolsósorban ha a kórházba hív,lehet órákat fog várakoztatni.Amúgy korrekt,jó szakember,de én nem mennék hozzá,futószalag van nála,mert nagyon felkapták.
2010. okt. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig az egyik legjobb. Nem drága, 8 ezer Ft egy vizsgálat (Nyíregyházán másnál 10-12 ezer). Kedves, aranyos, alapos jó szakember. Bármikor hívhatod. Törődik veled és nem várat órákat a kórházban se, mint az előttem hozzászóló írta! Nekem csak jók a tapasztalataim. Én csak ajánlani tudom!

38 km

2010. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt nem értem előző,hogy miért hazudtolsz meg.Ha én azt írom megvárat,akkor megvárat.Nem csak engem...
2010. okt. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó orvos, én csak ajánlani tudom. 2 gyereket szültem eddig nála. Nem véletlenül járnak hozzá egyre többen.
2010. okt. 31. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Számomra a nőgyógyász kényes téma, nem szivesen választottam volna férfit, de örülök hogy végülis így alakult. Szerintem Ő azok közé az angyalok közé tartozik akik angyalokat világrasegíteni jöttek közénk.Nyugodtan megbízhatsz benne.Mindig ott van ha szükséged van rá, megértő és soha nem hagy cserben.Bármilyen kérdéssel nyugodtan fordulhatsz hozzá. Ha mégegyszer szülnöm kéne , biztos újra Őt választanám! :)
2011. szept. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én csak ajánlani tudom. Kedves orvos, mosolygós és olyan kellemesen megnyugtató a hangja, nem utolsósorban abszolút fájdalommentes a vizsgálat nála. Én egyszer voltam nála, de hála Istennek, hogy akkor ő rendelt azt sztk-ban, mert mostmár csak hozzá fogok járni:)
2012. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!