Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tapasztalatok dr. Kovács...

Tapasztalatok dr. Kovács Róberttel ( Nyíregyháza ) kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Árak a magánrendelésén, a rendelő felszereltsége, szülés során a viselkedése, "tarifája", ilyenek érdekelnének.
2009. febr. 11. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ő jó doki...bár ő volt az ügyeletes mikor szültem (nem nála)csak ő volt sürgősségin akkor elég bizonytalan vlt.

De akik nála szültek elégedettek, azt hiszem 8-v 9e alkalmanként, szülésnél is jó, figyel bejön bármikor.ismerőseim elégedettek voltak vele

2009. febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És nem tudod, mennyit adtak neki a szülésért? Fogadott orvosuk volt, vagy "véletlenül" kerültek hozzá mikor ügyeletben volt?
2009. febr. 11. 15:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
fogadott dokijuk volt...szülésnél 30 e...ő nem mondja meg annyit adsz amennyit gondolsz...én orosz dokinál szültem, én 40e et adtam 2006 ban, de ő se mondta meg h mennyit adjak, szó se volt ilyesmiről
2009. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem aktuális még a válasz. :)

Én is nála fogok szülni, ha minden igaz ebben a hónapban.

A magánrendelésén 8000 ft-ot kért alkalmanként, havonta 1-szer kellett menni, de már most a vége felé a kórházba hív, ott nem kell fizetni.

Szülésre nem mond árat, úgy hallottam, ezért nem kérdeztük. Mi 50000 ft-ot fogunk neki adni, a szülésznőnek (aki az asszisztense) pedig 20000 ft-ot. Szülésznőt nem kötelező fogadni, de mivel első babát várom jobbnak éreztem. Nála szült a testvérem és 2 barátnőm is, mndenkinek ajánlják. Velem nagyon kedves és szívesen válaszol bármilyen kérdésre. Csak ajánlani tudom. A rendelőjét egyébként meg tudod nézni a honlapján: www.drkovacsrobert.hu

Minden jót neked!

2009. febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat, még aktuális, úgy néz ki.


A helyzet az, hogy nekem van orvosom, de nagyon elgondolkodtam a váltáson, mert horror összegeket kért ismerősöktől ( ez konkrétan 100.000 Ft és 10.000 a magánrendelése ) Én az első babámat nála szültem, koraszülött lett, ezért valószínűleg a 28. héttől szigorú kontroll alatt fogok állni, ami azt jelenti, hogy 2, de lehet, hogy 1 hetente vissza kell mennem. Most akarom majd tisztázni vele, hogy azt úgy gondolja-e hogy minden alkalommal a magánrendelőjébe fog hívni, mert én azt nem fogom bírni anyagilag ( plusz még a százas, hát gondolhatod!!! ) Egyébként meg nagyon sajnálnám, ha ott kellene hagynom, de nem lesz más választásom, ha nem tudunk megegyezni ( pl. hogy engem is a kórházba hívjon kontrollra) Ezért kezdtem tájékozódni Kovácsról, már a kérdés feltevése előtt megnéztem a honlapját is, és mivel árat nem írt, ezért tettem fel a kérdést. Ide kapcsolódóan még: az UH képek ( a 4d-sek, amik fenn vannak a honlapon, )az ő rendelőjében készültek? Úgy értem, van ilyen gépe? Mert ezt eddig nem is tudtam.

2009. febr. 19. 11:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vagyok a 3. válaszoló.

Szerintem nagyon sok az alkalmankénti 10000 és a szülésért a 100000. Valószínűleg az egyik legdrágább orvos a tiéd itt Nyíregyházán. Szerintem bátran válthatsz, mert ilyen tarifa mellett nem hiszem, hogy fogadna a magánrendelőjén kívül, esetleg az utolsó hónapban bevett szokás náluk, hogy a kórházba hívnak, hiszen hetente csinálnak NST-t. És hát ugye ott van még szülés után a 6 hetes kontrol, az megint 1 alkalom a magánrendelőben. Szóval ő ott nem csinál 4D-t, hanem mi is kaptunk tőle egy szórólapot és Medve doki magánrendelőjében csinálta egy nagyon kedves hölgy. Kaptunk 1 tényleg 40 perces Dvd-t és 1 laminált képet, élmény volt, csak ajánlani tudom. Ha nem sikerül, nem mozog a baba kapsz új időpontot, de nem kell kétszer fizetned. Állítólag jobb minőségű, mint a kórházi 4D és tényleg 40 perc nem úgy, mint Orosznál a magánrendelőbe.

Minden jót neked!

2009. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!