Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom szedni a Gravidát,...

Nem tudom szedni a Gravidát, mert vagy kihányom, vagy szörnyű hányinger kínoz utána. Egy héten egyszer-kétszer legyűröm valahogy, de nem kevés ez? Eszem sok zöldséget, gyümölcsöt, és Elevitet nem szeretnék szedni.

Figyelt kérdés
2008. máj. 14. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Jajj,ne butáskodj.Miért kellene minden áron kínozni magad egy gyógyszerrel,amitől baromira rosszul vagy???

Az én várandósságom nagy része olyan időszakban volt,amikor alig volt friss haza gyümölcs zöldség.Mégis egy telejsen egészséges kis gyermek van a pocimban.Illetve mind felnőttünk Elevit meg Gravida nélkül.Csak próbálj meg kiegyensúlyozottan táplálkozni,és fogyassz minél több zöldséget gyümölcsöt,lehetőleg megbízható magyar termelőktől.Szerintem teljesen feleslegesek ezek a magzatvédő vitaminok,ha rendesen és jó minőségű kaját eszel.

2008. máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem próbáld ki a Centrum Maternát. Szerintem nagyon jó
2008. máj. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy kísérleteztél-e eleget, de igaz, hogy rossz hányni meg émelyegni is, de nekem is sikerült kibírnom, és kikísérlezetnem, hogy bír bennem maradni a Gravida. Azóta minden oké.
2008. máj. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekm pl az elevittől nincs bajom, de valakinek az nem jön be. ha nem tudod szedni, akkor próbálj meg sima folsavat, meg esetleg magneb6-ot, azért a folsav a legfontosabb. talán a gravida mellé le kéne nyelned egy b6 vitamint, hátha akkor bent marad, lehet, hogy vitaminok nélkül is hánynál.de kipróbálhatod ha lefekvés előtti utolsó étkezés közben veszed be akkor bentmarad -e.Az elevit nem kötelező, meg ha gravida hívő vagy akkor nem kell váltani, a hatást valószínű mind kiváltja, mert minimális eltérés van az összetételében. Sok gyümi és zöldség +spenót!!
2008. máj. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod ki a Hipp Natalt, ez nem tabletta, gyümölcskoncentrátumos vitamin készitmény, és ennek nincs mellékhatása.
2008. máj. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg ebéd közben beszedni.nekem bevált!
2008. máj. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!