Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes terhes vagyok! Ihatok...

4 hetes terhes vagyok! Ihatok kávét?

Figyelt kérdés

Annyira álmos vagyok állandóan! De muszáj dolgoznom! Megihatok napi két gyengébb kávét? Vagy azzal ártok a babámnak? MErt akkor inkább ásítozom, csak baja ne legyen!!!!

Köszi a válaszokat!


2008. máj. 14. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem ártasz neki, ha nem viszed túlzásba. Ennyit én is megiszom - kivéve az első trimesztert, mert akkor a szagától is rosszul voltam - és makkegészséges a babóm. A doki se tiltja.

Jó babavárást!

2008. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én is nagyon fáradt voltam az elején, alig tudtam ébren maradni a munkahelyemen. Én is ittam volna kv-t, de valahogy nagyon undorodtam tőle (mostanra ez elmúlt és reggelente iszok egyet). Ha megbrod inni, szerintem mértékkel szabad. Ha nem megy a kv akkor készíts magadnak fekete teát..... Szerintem napi 1 kávtól az ég világon semmi baja nem lesz a kicsinek. SŐT! Nekem mivel nagyon alacsony a vérnyomásom, a dokim javasolta, hogy reggel, délután igyak egyet! 37 hetes kismama
2008. máj. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt jó tudni! Még nem voltam orvosnál, mert tegnap lett pozitív a tesztem! Érdekes, hogy én simán meg tudom inni, pedig sokan mondták, hogy ilyenkor undorodtak tőle. De ez családi vonás lehet, mert a nővérem is most vár babát és ő sincs rosszul tőle. Köszönöm :)
2008. máj. 14. 14:55
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sem undorodtam tőle, koffeinmentes tejeskávét ittam helyette. Egyébként napi két gyenge belefér, de legyen hosszú kávé!

2008. máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nyugodtan igyál kávét. Én reggel megsizok egyet, teljesen helyretesz egész napra. Dél körül eg megkívánom a kávét, ugyhogy iszok akkor is egyet. Sok tejjel, meg sokkal gyengébbet.

Ne aggódj..

11 hetes kismama

2008. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nescafé 3in1
2008. máj. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! 2. válaszoló vagyok! Nagyon az elején én is minden gond nélkül megittam a kv-t, de kb a 7-8 héttől kezdve még a szagától is hányingerem lett, aztán szépen lassan elmúlt.:)
2008. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Szép kilátások! :) Pedig én már elég régóta kávézom, fura lesz nélküle! De gondolom úgy nem lesz nehéz lemondani róla, ha a szagától is undorodom!

Még nagyon az elején járok, semmitől sem vagyok rosszul! :)

2008. máj. 14. 15:27
 9/11 anonim ***** válasza:
kb a 7. hét után undorodtam meg, előtte nem volt bajom, de azóta sem hiányzik. Nálam a tea jött be álomkórra. De Amíg jól esik egyet nyugodtan igyál.vagy próbáld tejesen, vagy 3 az 1be .
2008. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem magas a vérnyomásod, akkor nyugodtan ihatsz kávét.
2008. máj. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!