Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokszor annyira dühbe tudok...

Sokszor annyira dühbe tudok gurulni, hogy ordibálok. Ártok ezzel a 8. hónapban?

Figyelt kérdés
2008. máj. 14. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Próbálj megnyugodni. Nem lesz tőle baja, de megijed az erős, haragos hangoktól. Az a nem jó, amikor kiabálsz, és megfeszül az egész hasad. Próbálj olyankor az arcocskájára gondolni, hogy vajon milyen lesz, akkor biztosan elszáll minden mérged. Aki meg feldühít, annak üzenem, hogy nem szép dolog bosszantani egy kismamát.

Boldog babavárást! :o)

2008. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát semmiképp sem tesz jót az biztos.Probálj elmenni sétálni vagy gondolj csupán jó dolgokra.boldog heteket:)))
2008. máj. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az idegeskedéssel nagyon vigyázz. Sajnos nekem is az volt, 37 hetes voltam mikor jól összevesztem a párommal és én a mai napig azt mondom,hogy emiatt indult be a szülésem. Próbálj meg megnyugodni,bár tudom,hogy néha nem könnyű.:(
2008. máj. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!