Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babától szúrhat a mellem,...

A babától szúrhat a mellem, vagy valami komolyabb?

Figyelt kérdés

7 hetes kismama vagyok, és már ahogy babás lettem, már akkor is el kezdett fájni a mellem. A második babát várom, és az elsőnél is volt ilyen hasonló érzés, vagyis ott inkább feszült, mintha tele lett volna tejcsivel. Most meg nagyon kemények is, de csak az egyik oldala, a másik fele az puha. Igazából nem tudom, hogy ez valami daganat lehet-e, vagy csak a baba miatt van, mert pont olyan, mintha csomó is lenne benne, de ha az, akkor kb fél mellemben az van.

Ha véletlen ez daganat,akkor a későbbiekben a babára ki hathat a kemoterápia? Vagy ha műteni kell, akkor azt a műtétet a nőgyógyászom csinálja, vagy a nődokik nem szoktak ilyen műtétet csinálni? Előre is köszi a válaszokat!


2009. júl. 27. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
előfordul, hogy már az elején, feltünő jeleket tapasztalsz magadon, szerintem a baba miatt dagadt be, de ha nagyon elővigyázatos akarsz lenni, akkor doki!:))
2009. júl. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem már az első pillanattól kezdve rettenetesen fájt a mellem. Oldalt voltak nagyon kemények, de valamennyire mindenhol kemény volt. Ahogy írtad, mintha tele lenne tejjel. Gyakorlatilag még az is fájt, ha a ruha hozzáért. Már nem fáj, csak néha, de még mindig érzem hogy kemények.

Kellemes babavárást!

15 hetes km

2009. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 7 hetes vagyok és nekem is az lső pillanattól kezdve nagyon fáj a mellem. Nekem ez a 3. terheségem, de eddig az előző terhességeim alatt nem volt ilyen problémám. Most a melltartót se nagyon viselem el magamon. Tele van kemény csomókkal, mintha a tejmirigyek lennének begyuladva. Én megmutatom dokinak jövő héten, attól talán megnyugszom. Jó babavárást!
2009. aug. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én csak legközelebb szept. 7-én megyek dokihoz. De én is meg fogom mutatni neki, de addig is mondjátok majd el, hogy nektek mit mondott a doki! előre is köszi
2009. aug. 1. 13:36
 5/5 anonim ***** válasza:
miért ilyen későn mész dokihoz?
2009. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!