Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van ilyen? 2 nap múlva nem...

Van ilyen? 2 nap múlva nem várom de már nagyon rosszul vagyok a hányinger kerülget és 37,5 a lázam, alig tudok fönt lenni. Lehet a babától?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet, de akkor az érzékenyebb tesztek már talán ki mutatják. Nekem is vannak tüneteim, de valószínü én csak bebeszéltem magamnak, mert tegnap negatív lett a tesztem. Ha szeretnéd, drukkolok:)
2011. jan. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nigra ***** válasza:
Van valami járvány azt is kalkuláld bele. Hányásos lázas valami nyavalya...páromék műhelye egy az egybe beteg
2011. jan. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem lehetséges. Én is csütörtökre nem vártam. Vasárnap és hétfőn volt hányingerem (de olyan szaladós), hőm reggel 36,9, este 37,4, fáradtság az nálam alap. Tegnap este a 10-es valentin teszt erős két csíkos lett :)

Drukkolok neked!

2011. jan. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de lehet, hogy nem... Annyira nem törvényszerű sajnos. Majd csak a tesztelés után a biztos, addig 50-50%. Drukkolok!
2011. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!