Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem artottam-e babának, ha a...

Nem artottam-e babának, ha a terhesseg elejetol fogva sokat autoztam tobbnyire a varosban, a zotykolodesre gondolok?

Figyelt kérdés
2008. máj. 13. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Jajj,deh is ártottál.A kicsinek sem árt ha aktív életet élsz,és nem tespedsz otthon állandóan.Én több száz km-t is leutaztam néha,amikor a szüleimet látogattuk meg.
2008. máj. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos nem ártottál, ne aggódj!
2008. máj. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én amíg dolgoztam távolsági+helyi buszoztam, utána aztóztam, és végig látogattuk szüleimet 250 kmre tőlünk, havonta. Most voltam utoljára otthon, 36 hetesen, és semmi bajunk nincs..:-)

Biztos, hogy nem ártottál, sőt megszokja a baba a kocsi hangját is, a városi zajokat. (olvastam...)

2008. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!