Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 héttel kisebb a baba, mint...

3 héttel kisebb a baba, mint kellene más is járt így?

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál 5hét 6 naposnak felel meg a baba, de ha menstruációtól számoljuk 8hét 6 naposnak kellene lennie. 10 nap múlva kell visszamennem, hogy rendesen fejlődik-e. Más is volt így, rendben volt neki minden, behozta a lemaradását?
2012. aug. 30. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a mensi szerint szeptember 25.-én kéne szülnöm,mégis a gép szerint október 2-re vagyok kiírva,mert a hosszú ciklusaim miatt későn fogant a kicsi.Lehet neked is ez az oka,hogy nem a szokásos 14.napig fogant,hanem ennyivel később.
2012. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az elején nem baj, ennyi belefér. Sőt, amikor már az uh és a szülés "várt" időpontja se egyezik 1-2 héttel, az se baj. Első babámat pl. középidőtől mindig 2 héttel nagyobbnak mutatta az uh, mint a kiírás. jún. 5-re voltam kiírva, a baba meg előbb 2 héttel meg is született.....majdnem 3900g-mal, tehát nem panaszkodhatom, h jajj még az a két hét hiányzott.... :)
2012. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Késői peteérés miatt lehet ez, bár pont az elején nem mindegy az én dokim szerint, hogy 3 héttel kisebb vagy nem. Drukkolok nagyon, hogy rendben legyen minden!
2012. aug. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is mondott ilyet a dokim az elején hogy kisebb mert biztos később volt peteérésem,de azt nem mondta mennyivel kisebb.azt füzte még hozzá hogy ennél nagyobb bajom sose legyen,de mondom ismét nem tudom mennyivel volt kisebb.vissza mentem de azóta soha semelyik orvos nem mondta sőt még nagyobb is egy picit a korához képest.neaggódj.szoritok hogy minden rendben legyen.ird meg hogy mi volt légyszi

Minden jót 35+2hkm

2012. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Be nem hozza a lemaradást, valószínű a ciklus legvégén fogant, emiatt van a csúszás. Mi is így vagyunk, amikor a menses szerint 6 hetes terhes voltam, még semmi sem látszott az UH-on, majd 4 hét múlva felelt meg 7 hetesnek - szopizik még a kislányom , ezért nem is volt szabályos a ciklusom, így történhetett, hogy akkor estem teherbe amikor már meg kellett volna jönnie... most vagyok 19 hetes
2012. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5 héttel volt kisebb a baba, mert 70-90 napra szokott megjönni. Csoda, hogy teherbe estem. Szóval nem egyedül jártál így. :) Ja és már lassan 2 éves nagylány, 37. hétre született UH terminus alapján 54 centivel és 3380 grammal, spontán.
2012. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Remélem minden rendben lesz! Gratulálok mindenkinek a babákhoz, gyerkőcökhöz.Megírom majd mindenképpen mit mondott az orvos!
2012. aug. 30. 14:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!