Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kisebb a baba mint kellene?

Miért kisebb a baba mint kellene?

Figyelt kérdés

Febr.6.-án volt utoljára a menszim.

Március 19-én teszteltem pozitivat(1héttel előtte még negativ volt).

Felhivtam a dokimat és 22-én behivott ultrahangra,azt mondta hogy valamit lát de biztosat 2hét múlva tud mondani mert még nagyon korai tarhesség!

Irt fel hormontablettát ajánlott terhesvitamint és magne b 6ot,meg folsavat.

Viszont fájdogál a hasam hányinger hányás már renszeres,

Kb hányadik hétig szokott ilyenkor a pocak fájni ,görcsölgetni?

Milyért van az hogy kisebb a terhesség mint ahogy a menszim szerint kellene lenni?

Nagyon aggódom ,esetleg volt már valaki ilyen helyzetben?Ugye nincs baj?


2012. márc. 23. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Most a baba mérete a kisebb vagy a terhességi időd? mert ha a terhességed, akkor lehet, hogy nem jól emlékszel az utolsó menstruációra?
2012. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem így az elején még normálisnak mondható, persze ha nem kíséri barnázás, vagy vérzés, mivel a szervezeted most készül a terhességre valamilyen szinten, ugye elmarad a menstruáció, de általában az első hónapban még az érzés megvan. Mindjárt megjön, meg a kisebb görcsök, de akkor ha így aggódsz miért nem beszélsz a dokiddal?
2012. márc. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hosszabb volt a ciklusod és később volt a peteérés (akár 1 héttel - 10 nappal) és emiatt később fogant. Ezt mutatja az is, hogy a korábbi teszt nem lett pozitív! Ne izgulj, a következő uh-on már remélhetőleg látszani fog a szívverése is!
2012. márc. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A dokik általában 28 napos ciklussal számolnak :)
2012. márc. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 9. hétig 3 UH-m volt és mindháromszor 1héttel fiatalabb terhesnek néztek,mint amit mensi szerint számoltam.

Aztán 12+6hetesen kellett mennem genetikai UH-ra,hogy tarkóredőt nézzenek,de már nem tudtak,mert 13+6hetes voltam és túl nagy volt a baba.Addigra utolérte magát és már a korának megfelelő volt.

Próbálj sokat pihenni,szedjed amit a doki mondott,egyél sok gyümölcsöt és minden rendben lesz.

Boldog babavárást!


18hkm

2012. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!