Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második kislány lesz? Szerinte...

Második kislány lesz? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja hogy igen, mivel a mostani terhességem teljesen más mint a fiammal. Szerintetek? Csak játék, tudom hogy ezt tutira majd csak az uh fogja megmondani.
2012. aug. 29. 19:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nekem a fiamnál már a 12. hetinél meg tudta volna mondani a doki...csak akkor még nem akartuk tudni.

Majd írd meg ha már tudod :)

2012. aug. 29. 21:43
 12/13 anonim ***** válasza:

Én az elsőt lánynak éreztem, fiú lett. A másodikat fiúnak érzem, kislány lesz:-) Van különbség tünetekben, de nem sok. Kevesebbet vagyok most rosszul, és a súlyom is teljesen más ütemben nő, mint az első terhességnél.

Mikor derül ki nálatok?

Nekünk már a 12 hetesen tippelték, hogy kislány, 14 hetesen nem látszott jól, de inkább lányos volt, és 18 hetesen már tutira lány.

2012. aug. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
13. héten megyek legközelebb ultrahangra, a kombináltra. Az elég részletes, talán meg tudják majd mondani..
2012. aug. 30. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!