Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második kislány lesz? Szerinte...

Második kislány lesz? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja hogy igen, mivel a mostani terhességem teljesen más mint a fiammal. Szerintetek? Csak játék, tudom hogy ezt tutira majd csak az uh fogja megmondani.
2012. aug. 29. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

nálam egy ismerősömnek a második is fiú lett,pedig totál más volt a 2 várandóság.Ő nagyon bízott a kislányban,pont ezért.

Nálam most mást mint korábban,de nem tudjuk mi lesz.Így nálunk is később derül ki,hogy a másneműség miatt van vagy simán megtréfál minket:)

2012. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hány hetes vagy? Ha van kedved majd írd meg hogy milyen nemű amikor kiderül.
2012. aug. 29. 19:55
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha már van pocakod,akkor általában az idősebbek ráhibáznak! -nálam legalább is totál ez volt! Pár házra tőlünk lakik egy idősebb néni,akinek megcsinált a Párom ezt-azt, és Ő mondta,hogy a 3. is kislány lesz. ...A Párom teljesen kiakadt,és kérte,hogy "ne fesse az ördögöt a falra!" Hát nem beletrafált az öreglány??? :-)

Én poénból pár hete ingáztam,meg káposzta tesztet is csináltam - tényleg poénból,mert 3 lány után már csak lányra számolunk,és azt is mutatott mind a két "teszt" :-)


Amúgy nővéremnek teljesen azonos "tünetei" voltak a vegyes csapatánál,nekem is teljesen ugyan azok a semmik voltak a lányoknál-és most is.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv:3 lányos,17hkm

2012. aug. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Még nincs hasam, csak a tüneteim miatt mondják.
2012. aug. 29. 20:14
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
nekem is a tüneteimre mondják, hogy lány lesz (édesség és gyümi zabálás). végülis nekünk mindegy, csak egészséges kisfiú legyen! :) XDXDXD
2012. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mindegyikkel édességet és gyümölcsöt tápoltam,de mellette a 3.-nál imádtam hol a füstölt ízű dolgokat,hol a citromot,a másodiknál pedig a csipszet,az elsőnél pedig a savanyúságot!-főleg a savi apró kápit. :-)

Most is az édesség és a gyümi a módi :-)


Kérdező! Neked milyen "tüneteid" vannak?


Üdv: 3 lányos,17hkm

2012. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Elsőnél a pocakon kívül az ég egy adta világon semmi. Most meg hányinger, rossz szájíz, rám tör az éhség - azonnal ennem kell, különben nagyon erős hányinger, néha öklendezés, fáradtság.

Egyébként szerintem nincs igazuk és fiú lesz :)

2012. aug. 29. 21:16
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves 3 lányos,17hkm! Ilyen idős vagy és még nem tudod a nemét? Hogy hogy? Kivártok a végéig?
2012. aug. 29. 21:17
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ fintor zsófia. Szurkolok hogy egészséges kisfiad legyen, ha már egyszer mindegy a neme ;)
2012. aug. 29. 21:18
 10/13 anonim ***** válasza:

17 hetesen még "hova" tudjam a nemét?? :-)

Nálunk elég őskövület a doki is,és a gépe is-a 12. heti uh is hüvelyi nála,annyira car a képminősége a hasinak (bár a hüvelyin sem látszik sokkal jobban!!),ezért nem tudjuk még-és néha borzasztóan tuskó is tud lenni... szóval sajnos nem kívánság műsor nála a rendelés... Remélem megtudhatom a kövi uh-n (jövőhéten,vagy az azt követő héten) hogy tényleg lány e!


Általában a megérzés nem csal! Nekem a 3. kislánynál az álmaim "mondták meg" hogy kislány lesz,az elsőnél pedig a kirakatban lány kissapit néztem minden nap,mikor elmentem előtte :-)


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv:3 lányos,17h.

2012. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!