Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányos anyukák, apa hogy...

Lányos anyukák, apa hogy fogadta a hírt, mikor megtudta, hogy a második is kislány lesz/lett?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez emberföggő, hogy ki hogy reagál...uncsimnak már a 3. gyereke lány :)
2009. okt. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lányom van (32/apuka) és nagyon szeretnék még1 kislányt! Imádom (2 és fél éves), a szemem fénye.
2009. okt. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is lánoym van.21 hónapos.Haláli kiscsaj.Imádja az apját....

Most jön a tesó,apa fiút vár,és azt mondom 80% lány lessz.I`gy már el is fogadta.Lényeg ,hogy egészséges legyen.

Csütörtkn megyek uh ra.Majd kiderül......

Èn nem bánnám a kislányt.

2009. okt. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NÁLUNK Is fiút akart apa...kislány lett..persze már éreztük mert ugyanúgy hánytam vele mint az elsővel....uh-on megkérdezte ...tényleg lány?aztán beletörődött,és azt mondta hogy lényeg hogy egészséges-az a fontos..és imádja ,félti őt is....majd a 3.-dik fiú lesz azt mondja...de nekem elég 2 is...én vagyok többet a gyerekekkel,egy idegbeteggel nem érnek semmit,elég nekem 2 gyerek
2009. okt. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia:)Nálunk a 3. is lány...pedig 3hónapig a pocakban Leventének hivtuk...Azóta a PlayStation a Levente...
2009. okt. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!