Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január-februárban szeretnénk...

Január-februárban szeretnénk "nekilátni" a második baba projektnek, kislányt szeretnénk, milyen praktikákat lehet bevetni annak érdekében hogy kislány legyen a bébi?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
2009. dec. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem lányom van és biztos, hogy ovu napján fogant, vagyis aznap voltunk együtt. Azt mondták, hogy az étrendem miatt lett lány, nem nagyon eszem húst, de sok tejet, tejterméket, gyümölcsöt, stb. ettem. Nem tudom, mennyire lehet ezeknek hinni. Én pont annyira hiszek benne, mint a Jónás-naptárban és társaiban (semennyire), amik nálam nem váltak be. Olvastam itt olyanról, aki minden trükköt bevetett -diéta, időpont, hüvelyöblítés- mégis fia lett. Szóval végülis 50% az esély, hogy bejön. (bocs, hogy ilyen hosszú lett)
2009. dec. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, kicsit kusza. A lényeg, hogy minden praktika szerint fiúnak kellett volna születnie a lányomnak, csak az étrendem a kivétel. Egyébként lányra vágytam én is. Remélem vmi beválik nálad is.
2009. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!