Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az a vizsgálat, amivel...

Mi az a vizsgálat, amivel biztosan meg lehet állapítani, hogy baba van-e?

Figyelt kérdés

Engem kézzel vizsgált az orvos, aszerint lehetek terhes. A teszteken halvány 2. csík van. Az UH-on pedig nem látott a doki semmit!

Azt tudni kell, hogy ez az UH nem egy nagy nagyítású, sőt, orvostól hallottam, hogy mondja, hogy nagyon kicsi képet ad... És nem is hüvelyit csinált, hanem hasit!

Vérvétel megmondaná az igazat?

7 hetes és 2 napos vagyok számításaim szerint!

Olyan szörnyű ez a bizonytalanság...


2008. máj. 13. 13:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi történt veled? Megvan a babád?

2009. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, hogy érdeklődsz!

Sajnos nem volt baba! A fogamzásgátló felborította a ciklusomat, a és a doki szerint (végülis találtam egy normálisabb dokit, normálisabb géppel) az emelkedett LH miatt lehetett halvány pozitív a teszt. Vagyis tesztek. Mert akkor indultak mégcsak be a petefészkeim.

Decemberben sikerült a baba, de sajnos elvetéltem 8 hetesen. :( Kiderült, hogy a pajzsmirigyemmel van gond a tél óta! Ez okozta a vetélést is... Most gyógyszert szedek rá.

Nálad van baba?

2009. jún. 15. 20:40
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Újra előző vagyok:).

Én akkor voltam kb. harmadik hónapos. Novemberben született a kislányom, most hét hónapos.

Én is pajzsmirígy beteg vagyok. Alulműködésem van. Még a terhesség elején derült ki, azóta is gyógyszert szedek rá. Nekem is mondta a belgyógyász, hogy akár el is mehetett volna a baba ettől. Neked is sikerülni fog ha rendben lesznek a hormon szintek!

Drukkolok!

Puszi!

2009. jún. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál!

Gratulálok a babához! :)

Igen... nekem is az alulműködő pajzsmirigy miatt rendetlenkedik a mensim... És a vetélés is emiatt volt. Pedig mindig vannak kivételek, látod, te is az vagy! Én, mi nem lehettünk azok. Bizonyára megvan az oka, csak nagyon szeretném már tudni... :(

A vetéléskor 5 volt a TSH-m, azóta feljebb ment, 23-raa si már, akkor nagyon megijedtem, de emelték az adagot, és érzem, hogy jobban vagyok, biztos, hogy használt már, de újabb vérvételre csak 1 hónap múlva megyek. Kíváncsi leszek... Remélem, azért van még esélyem babára...

Neked sok boldogságot!

Puszi!

2009. jún. 16. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!