Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40. hétben vagyok! Baba a...

40. hétben vagyok! Baba a pociban . Majdnem minden uh. Felvételen cumizik, a jobb hüvelyujját. Kint is nagy cumis lesz szerintetek?

Figyelt kérdés
Van már 2 gyerkőcöm,nem nagy cumisak.A kis 3. drágaság egyfolytában hol a köldökzsinórt szorongatta, szája elé pakolta,vagy az ujját szopizta..olyan muris volt látni, jó pár fotó készült is erről... (Csak azon gondolkodtam, cumi talán jobb,mint az ujja, mert az még 7.osztályban is ott van, sima cumit elvehetem 3-4 évesen is.)

2012. aug. 29. 07:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hogy s mint ? :))) :O

Annyira kiváncsi vagyok...

2012. szept. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Megszületett szeptember 1-én drága kisfiúnk! :-)

Nem szopizza sem a kezét, sem a sima cumit! EDDIG LEGALÁBBIS NAGY MEGLEPETÉS, meg voltam győződve az ellenkezőjéről!!!


Köszönöm aki írt nekem !

2012. szept. 8. 12:35
 13/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok a picihez és minden jót kivánok nektek!
2012. szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!!!
2012. szept. 9. 07:50
 15/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok !:DD

Én voltam anagyon kiváncsi !

Gratulálok neked .

Na és mizu volt ?

Hogyan zajlott ...

Ha van időd..

2012. szept. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2012. szept. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszi még 1x a gratulációkat :-D !!!!!!


Császáros lettem,mert nekem az előző is az volt.Fájt a hegem, megnézték, azonnali műtét lett! Jól sikerült, pikk -pakk másnap már lementem az udvarra a nagyobb 2 ikremhez.

2.napon ülve szopiztunk, és rögtön oda is kértem a babát, el is tudtam látni.Amióta itthon vagyok,még jobban érzem magam, napról napra jobb, de aki lát, el se hiszi 1 hete szültem, mert olyan fürge vagyok :-)

A baba szinte mint a nagykönyvben, eddig! eszik -alszik ! olyan mint egy kis angyalka..el se hisszük,alig sír ..

Az ikreim után , fel se tűnik ha 2 -3 x ha kelek éjjel!



Kívánom ezúton is mindenkinek a legjobbakat, és boldog tejcis napokat , könnyű szülést aki még előtte áll.

Annyit még ideírok, a szülésznő ismerősöm anno nagyon jó agykontrollt javasolt, amit magamnak alakítottam ki előre fejben, elhatároztam mit szeretnék, hamar gyógyulni,szopiztatni, sietni a nagyokhoz haza és nekem ez bejött...Nem szabad annyira rágörcsölni előre a nem tudni mi lesz dolgokra! MINDEN RENDBEN LESZ!

sziasztok!!!!!!!!!!

2012. szept. 11. 08:53
 18/18 anonim ***** válasza:

Köszi asok jó kivánságot ,és megfogadom a tanácsodat is !:))

Örülök,hogy minden rendben van veletek !:))

2012. szept. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!