Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki szed Sedatif PC gyógyszert...

Ki szed Sedatif PC gyógyszert Homepátiás szert? Mennyire hatékony? Jobb mint amagnézium? 14 Hetes vagyok

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Eleinte nagyon jó volt,az első 5 napban kb,aztán hozzászokik a szervezet pikk-pakk...utána nem ért semmit kb. ha kisbabát vársz,akkor inkább próbálj meg másként lazítani,igyál citromfű-teát, hallgass nyugtató zenét, "meditálj", próbálj meg másként lenyugodni,ez a sedatif tényleg ideig óráig jó csak.a magnézium pedig hasznosabb,több szempontból is,mint a sedatif.
2012. aug. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha hiszel benne ér valamit, ha nem akkor nem!
2012. aug. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem....van egy két éves gyermekem melettem nem sok pihenés van
2012. aug. 27. 08:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még az elején járok vagyis 6 hetes vagyok de van két 1,5 éves gyermekem és bizony sokszor kiborul a bili:(((gondoltam én is hogy szedni kellene vmit,mert mióta állapotos vagyok az idegeim felmondták a szolgálatot:((de ez a Sedatif nekem sem vállt be még anno mikor szedtem így ez felejtős,viszont ezek szerint ihatok citromfűteát??valami kell mert igen a pihenés ,és relax az kilőve ,
2012. aug. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Küzdöttem ezzel én is xanaxot hagytam abba és pokol volt, de találtam egy tök jót először citromfű tea de attól meg pisilnem kellett éjjel, aztán találtam kapszulát és tényleg jóóó! Nyugtat is a szívem is lassítja és este nagyon jól alszom tőle! INTERHERB citromfű kapszula a neve csak ajánlom minden kismamának!
2012. aug. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!