Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes kismama vagyok. Az...

9 hetes kismama vagyok. Az előbb köhögtem egy kicsit erőteljesebben és benyillalt a jobb oldali petefészkemnél. Még mindig fájdogál. Ugye nem lesz baj?

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmi baj!! ;) nekem is sokszor volt ilyen, nyulnak a méh tart szalagok és emiatt fàjhat ott.

2 gyerkôc anyukàja

2012. aug. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egy köhögéstől elmenne a baba már kihaltunk volna. :) A méh tartószalagjai nyúlnak.
2012. aug. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de konkrétan ugyanott fáj ahol benyillalt mikor köhögtem.aggódom!
2012. aug. 12. 20:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sokszor volt ilyen. Ne félj, nem lesz gond!!! Akkor én is folyton aggódtam, de semmi gond nem lett.
2012. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én végigtüsszögtem az 1.trimesztert, gondolhatod...mindig azt hittem, na most mindjárt "kiesik" a baba (:D), akkora elánnal jött a tüsszentés...de megvagyunk egyelőre:)

14hkm

2012. aug. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tkata81 ***** válasza:

Szia!

ne aggódj, én 3 hétig köhögtem iszonyatosan a 7-10. hétig. az orvos is és a nőgyógyász is azt mondta hogy neki nem árt csak nekem kellemetlen :) a szúrás az izmok nyúlása miatt lehetett. szedj magne B6ot, az segít :)


12hkm

2012. aug. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!