Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam 11 hetes uh-n. A...

Ma voltam 11 hetes uh-n. A doki azt írta a papíromra hogy "orrcsont nem vizualizálható" ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Ugye nincs baj?
2012. aug. 27. 14:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem kell 4D, csak egy sima uh! A kórházban akár más dokinál, akár nála! Pesti vagy? Ha gondolod hívd fel a Bajcsy kórházban a genetikai tanácsadót, az ingyenes, a legszuperebb gárdával, csak sokat kell várni. Már telefonon is sok okosat tudnak mondani. Telefon: 432-7764
2012. aug. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jó lenne,ha megnézetnéd máshol,mert igen fontos az orrcsont megléte.Gondolom azt tudod,hogy Down kór gyanújára adhat okot,mivel náluk később alakul ki az orrcsont.Mindenképpen oldd meg,hogy megnézeted.Nem a 4D kell,sima UH-al nézik/mérik ezeket a dolgokat.
2012. aug. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
de az h jó a tarkóredő eredménye az nem ad bizakodásra okot?
2012. aug. 27. 15:42
 14/14 anonim ***** válasza:
Természetesen bizakodásra ad okot! Sőt nagyon kicsi az esélye, hogy bármi baj legyen. De mivel jobb lett volna ha orrcsontot IS lát, ezért érdemes meggyőződni minél hamarabb arról, hogy minden tökéletesen rendben.Én legalábbis így tennék!
2012. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!