Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam 11 hetes uh-n. A...

Ma voltam 11 hetes uh-n. A doki azt írta a papíromra hogy "orrcsont nem vizualizálható" ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Ugye nincs baj?
2012. aug. 27. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy nem lát orrcsontot. Tarkóredőt is mért? az mennyi lett? Szóban mit mondott neked?
2012. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Meg kellett volna kérdezni mert nem 100% hogy baj van de jobb lenne ha nem ezt írta volna
2012. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1,4 mm a tarkóredő

és mikor megkérdeztem,hogy minden rendben van e,akkor azt mondta,hogy igen

2012. aug. 27. 14:12
 4/14 anonim ***** válasza:
az nagyon jó tarkóredő érték. Az orrcsont jobb, ha ábrázolódik, bár a tarkóredő érték fontosabb..Én azért rákérdeznék erre, akár telefonon is nála vagy kérnék mégegy ultrahangot. Nem paráztatni akarlak, arra semmi okod, de jobb tisztázni a nyitott kérdéseket!
2012. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
próbáltam elérni,de éppen műtéten van,utána meg megy haza
2012. aug. 27. 14:17
 6/14 anonim ***** válasza:
Tarkóredő eredmény oké, de kéne hogy látható legyen orrcsont. Menj el inkább másik uh-ra is, én nem is várnék, máris kérnék időpontot, inkább mint itt aggódni a gép előtt, hogy ez mit jelent. Menj el valami fizetős uh-ra
2012. aug. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok megint. Szerintem is kérj új uh időpontot, akár fizetősen is. Nagy valószínűséggel nincsen itt semmi baj, de jobb az óvatosság, a körültekintés. Máris aggódsz, hiszen azért nyitottál topikot, akkor meg jobb ha minél hamarabb megerősítést kapsz, hogy nincs baj!

2012. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm babájánál sem látták az orrcsontot, még amniocentézisre is volt emiatt. Semmi baja a babának, már 3éves nagyfiú.
2012. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A doki 15 hetesen rendelt vissza.

4D-re meg most nem tudnánk elmenni.

2012. aug. 27. 14:31
 10/14 anonim ***** válasza:

Pedig jó lenne, ha még 12-13 hetesen látna valaki téged még egyszer!!! Ilyenkor a legpontosabb a tarkóredő mérés is!

Nem várnék a 15.hétig, törnék-zúznék egy újabb uh-ért, még ha fizetni is kell érte.

2012. aug. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!