Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. babát várjuk. Úgy félek,...

3. babát várjuk. Úgy félek, hogy fogom-e bírni. Másnak volt ilyen érzése?

Figyelt kérdés
Félek, hogy hogy fogom bírni a terhességet. A 8.hetet kezdem. Sokat forog a gyomrom, hánytam is, néha a fejem is fáj, néha iszonyat kimerült vagyok. Félek, hogy hogyan fogom bírni így a terhességet két másik nem túl nagy gyermekünk mellett (másfél és 3 évesek). Félek a szüléstől. Mivel a második császár lett. Félek attól is, hogy hogyan fogom bírni a 3 gyerekkel. Normális, hogy félek? Más érzett hasonlóan?
2012. aug. 26. 22:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia,


persze, hogy normális, ha félsz :). Miért lett a második császár egyébként? Most császárra készülsz, vagy sima szülésre?

Gratulálok a 3. babához :)

2012. aug. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

nekem 6 és 2évesek.Most vagyok 13hetes a 3.babánkkal.

Eddig végig rosszul voltam hányinger,álmosság,fáradékonyság.

Ott van a 2 nagy,a kert,a háztartás...

Nem könnyű,sokszor estére hulla vagyok.A pocaklakómmal kb annyit tudok foglalkozni,hogy beveszem a vitaminokat és gondolok rá amikor van nyugodt 2 percem.

Nálam a gyerekek közösségbe járnak,így ősztől kicsit könnyebb lesz majd.

Én is félek attól mi lesz,ha már a pici is itt lesz,de több nagy család van körülöttem pozitív példával így bízom benne,hogy nekünk is sikerülni fog:)

A szüléstől próbálok nem félni,de az izgalom most is bennem van!

2012. aug. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a 3. babámat várom. A nagyok 6 és 3 évesek fiúk, a pocakomban a baba 17. hetes, a nemét még nem tudjuk. Valószínű ez a szülés is császár lesz. A párom külföldön dolgozik, segítség kb. az apukám, mert nagymamák nincsenek már sajnos. Nagyon félek én is ettől a teljesen új helyzettől, főleg, ha a pocaklakó is olyan eleven lesz, mint a tesók. Félek, hogy hogyan fogom bírni a császár után egyedül ellátni a 3. gyerkőcöt.
2012. aug. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én azt hiszem, most bírom nagyon nehezen. Nagyon-nagyon gyengének érzem magam. Már azon aggódom, nincs-e valami bajom. Iszonyatos fáradtságot érzek. Legszívesebben egész nap pihengetnék. Remélem, idővel ez változni fog.
2012. aug. 27. 10:56
 15/16 A kérdező kommentje:

Ja, igen. A második azért lett császár, mert nagyon rossz volt a szívhangja. Nyakán volt a köldökzsinór. Bár az első lánykánknak is nyakán volt, ráadásul duplán, ő mégis ki tudott bújni simán.

A másodiknál ráadásul férjem külföldön volt. Így aztán még kevésbé volt nagy élmény az a nap.

Nem bánnám, ha a 3. simán ki tudna bújni.

2012. aug. 27. 11:02
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia, nekem két fiam van, 2 és fél illetve 4 évesek, képzelheted - hatalmas hisztik, verekednek is. Én meg 16 hetesen, hullafáradtan, segítség nélkül...én azt szoktam mondani, "Istenem, vigyázz a babára, mert én nem tudok most". Sokszor felhúznak a fiúk, ma pl. a kicsi majdnem autó alá motorozott, én meg ordítottam vele, szóval idill...este csak úgy beleroskadok az ágyba, semmire sem vagyok képes...ebéd ma nem volt, pizzát rendeltem...kupi is van, de itt netezek inkább, míg alszanak. Szóval megértelek! Ne félj a szüléstől, csak pozitívakra gondolj, én a szoptatással vagyok így, eddig nem ment, na de most megint megpróbálom. Hajrá!
2012. aug. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!