Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. babát várjuk. Úgy félek,...

3. babát várjuk. Úgy félek, hogy fogom-e bírni. Másnak volt ilyen érzése?

Figyelt kérdés
Félek, hogy hogy fogom bírni a terhességet. A 8.hetet kezdem. Sokat forog a gyomrom, hánytam is, néha a fejem is fáj, néha iszonyat kimerült vagyok. Félek, hogy hogyan fogom bírni így a terhességet két másik nem túl nagy gyermekünk mellett (másfél és 3 évesek). Félek a szüléstől. Mivel a második császár lett. Félek attól is, hogy hogyan fogom bírni a 3 gyerekkel. Normális, hogy félek? Más érzett hasonlóan?
2012. aug. 26. 22:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Normális! Nekem is a 3. lesz, de nagyobbak az a szerencsém, azért sokszor izgulok én is hogy lesz a kisebbik 4 éves de nagyon rosszcsont, nem tudom hogy védem majd meg a picit tőle.... Nem lesz könnyű az tuti, de nézd a jó oldalát összenőnek hamar és elszórakoztatják egymást:-) Egy segítség biztos el fog kelleni, mindkettő nagyon pici még. Jó babavárást! 10 hkm
2012. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Ezt a kérdést akár én is kitehettem volna,hisz 2 20 hónaposommal nem tudom hogy hordom ki majd ezt a terhességemet ,félek hogy nem tudok kellően magamra figyelni és baja lesz a pocaklakómnak,félek hogy nem fogom bírni erővel...szóval nagy feladat vár ránk az egy fix,de vigyázzatok magatokra és minden segítséget fogadj el:))
2012. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Normális. Én is szorongtam, most 3 kicsim van (5,3,1 évesek). Nem könnyű de egyre könnyebb talán. Javaslom hogy segítséget (nagyszülők stb.) rendszeresítsd valahogy. Nekem nem volt segítség sajnos és néha nagyon kimerült voltam/vagyok.
2012. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Kedves kérdező ne félj!!!! És a többiek se féljenek!!

Minden rendben lesz,bár nehéz lesz! Én másfél hete szültem a harmadikat és hát nem volt könnyű,de borzasztó se. Félidőig hánytam, vonszoltam magam a rosszul létek miatt, a végén meg már a nagy hasam miatt szenvedtem. De megérte,mert most itt szuszog a 11 naposom a kiságyban! Boldog vagyok,hogy ő is megszületett. Te is bírni fogod,nyugi!!!!! Ne félj,hagyd,hogy menjen minden a maga módján. Mindenki alkalmazkodni fog majd az új helyzethez, belejöttök majd!!! Kitartás!! Üdv, 3fiús anyuka.

2012. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Gratula a Kedves 3 fiús Anyukának a babához:-)
2012. aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2. vagyok én attól félek hogy nehogy koraszülött legyen,ugye csak van két fiam és eléggé mozgékonyak,akaratosak,hisztisek és sorolhatnám és félek hogy a néha emelgetésektől vagy az idegeskedéstől nehogy baja legyen a lakómnak...
2012. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jól ki van ez találva, régen a szántóföldön kapáltak és lógott rajtuk a gyerek, nem lett bajuk azoknak sem:-) Ha gond lenne az amúgy is lenne, persze nem azt mondom, hogy kapálni kell menni, de a normál mindennapi dolgoktól nem lehet baj....
2012. aug. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Annyira jó, hogy írtatok! Már csak azért is, mert tudom, nem vagyok mindezzel egyedül. Köszi a bátorítást!!!!!

Ti merre laktok?

2012. aug. 26. 22:42
 9/16 anonim ***** válasza:

Én is félek, pedig még csak a második jön. Félek a szüléstől, mert császáros voltam, szeretném természetes úton, de az előzőnél is úgy szerettem volna..

Segítség nélkül leszek, a nagy akkor még nem lesz ovis valószínű, a családtól távol élünk. Néha már most elveszítem a türelmemet és nem tudom hogyan szerezzem vissza. Mi lesz később, amikor a baba már jelen is lesz, nem csak a pocakban?

Szóval én is teli vagyok félelemmel, és nem tudom hogyan kellene leküzdenem.

2012. aug. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én nem félek a szüléstől az első császár volt így ez is várható hogy az lesz,meg mire megszületik a kicsik ovisok lesznek,csak az aggaszt amit írtam de igen az egyikőtök jól írta hogy jól van ez kitalálva...de nagyon -nagyon figyelni kell akkor is mert a régi anyák azzal a masszív szívós szervezetükkel meg ugye a mai anyák na szóval csak nem egy,majd figyelek ahogy tudok és kész:)
2012. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!