Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orvost akarok váltani, a...

Orvost akarok váltani, a másik orvos nem lesz velem esetleg "fura"?

Figyelt kérdés

Egy hete voltam dokinál, terhes vok, de még nem volt szvhangja a babának. 19.-én kéne újra mennem hozz. De én egy másik orvoshot akarok menni, mert aki megvizsgált az nekem közlekedésileg elég messze van, ez a másik jóval közelebb, és olcsóbb is. Ti már voltatok így, hogy másnál voltatok?

Az új dokinál nem lesz baj, hogy a terhesség megállapítást nem vele csináltatam meg?


2008. máj. 12. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is másik orvos állapította meg, mint akihez járni fogok. Nála mikor voltam, de semmi jelentőséget nem tulajdonított neki.
2008. máj. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia! :)

én a 28.-dik hétnél váltottam orvost, mert akihez jártam sajnos nem "szül" sehol :(. az új dokim nem fura velem, bár nem ismerjük úgy egymást mint a régivel. segítőkész volt és szülni is nála (az újnál) fogok. még az elején vagy, bőven van időd váltani, csak az utcsó pillanatban nem túl jó ez a váltás dolog. szerintem. mivel a régi dokimmal is nagyon meg voltam elégedve, időnként visszamegyek hozzá is, több szem többet lát alapon, mert nagyon megbízom a szaktudásában. a mostani is jófej, csak nincs a hátunk mögött 10 év ismeretség, azonban nagyon jókat olvastam róla, ill itt is kértem véleményt a lányoktól és csupa jót írtak róla. úgyhogy csak nem lesz baj. :)

nyugodtan válts! :)

üdv

34 hetes mami

2008. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj, csak nyugodtan. Én 4 kórházat jártam végig a terhességemmel, senki nem nézett rám furán, sőt, semmit nem éreztettek, mindegyik tök normális volt.

Bármikor , bárhova mehetsz, nem fognak rosszul bánni veled!!:-)

2008. máj. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!