Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A laborvizsgálatokra a beutaló...

A laborvizsgálatokra a beutalót nektek ki adta? Az orvos, esetleg a védőnő?

Figyelt kérdés
Magándoki esetében érdekelne jobban... köszönöm
2010. márc. 25. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
A magándokim adta és az eredményeket a védőnőnek is meg kellet mutatnom.
2010. márc. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint az első, de nálunk a védőnő nem is adhat beutalót, csak a doki.
2010. márc. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
védőnő nem tud adni beutalót. nem is adhat
2010. márc. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem magándokim van,a védőnőm adta a beutalókat amit a háziorvos pecsételt le
2010. márc. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem tudom mire gondolsz. nekem a vércukormérésre a védőnő adta a papírt és beszélte le az időpontot. a 12.hetu UH-ra és vérvételre is ő adta a papírokat, valamint éppen két napja hívott a 16 hetes vizsgálat miatt, mikor megyek hozzá, mert arra is ő adja a papírokat. Szóval nekem a VÉDŐNŐ adta.


egyébként magán dokihoz járok és mire mentem hozzá ismét addigra már túlvoltam a 12hetes vizsgálaton. most is ez lesz, csak annyi különbséggel hogy úgy kell mennem hogy a 16hetesen csináljanak egy cukortesztet és annak az eredményét vigyem magammal a dokihoz, később meg a többit ha készen lesz!

2010. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

28 hetes vagyok, magánorvoshoz járok a 6. héttől. A legelső UH beutalót adta csak a magánorvos, mert ugye akkor még nem volt védőnőm. De azóta minden beutalót a védőnő ad, és amikor megyek legközelebb az orvosomhoz, Ő írja rá a kórházi naplósorszámot, ráteszi a pecsétjét és aláírja.

Szerintem ez így jó, mert a védőnőnek jobban van ideje az ilyesmire.

A már kész vizsgálatok leleteit papír formában a védőnő kapja meg, Ő adja oda nekem, de a magánorvosom meg tudja nézni számítógépes hálózaton belül, így Ő is értesül azonnal mindenről.


Boldog babavárást.

2010. márc. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is magánorvosom volt de a védőnő adott minden vizsgálatra beutalot amit a háziorvosal kellett aláiratnom.

2010. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem azt mondta a védőnő hogy szoljak ha nem ad a magándoki, akkor ő ad...!

Még nem jutottal el odáig, mert még csak 11 hetes vagyok, de gondoltam leirom hisz ez is egy variáció:D:D

2010. márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!