Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogyan boldogultatok?

Ti hogyan boldogultatok?

Figyelt kérdés
elég hülye kérdést fogok feltenni,de hát eléggé foglalkoztat!22 hetes vagyok és már van pockom(nem nagy,de azért alakul) és lassan már érzem a hátrányát is!elég banális lesz ez a kérdés,de ti pl hogyan élitek meg az ilyen dolgokat,mint mikor mondjuk kádól kell kiszállni,popsit törölni,ott alul borotválkozni vagy lábkörmöt vágni?nekem már azért kezdenek ezek nehezemre esni...olyan mintha ilyenkor valaki beletérdelne a hasamba,eléggé nyomódik!
2012. aug. 24. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem már 2.babám lesz. Az elsőnél úgy oldottam meg a borotválkozást h leültem és tükörrel néztem hol kell még :) másképp nem ment.Most is már nehézkesebb de még tudom..A kádból még megy a kiszállás :)! Lábköröm az elég necces de megoldom :P! A popsi törléssel nem volt gond most sem:)!

Majd kitapasztalod mi h kényelmesebb! Én is 22 km :)

2012. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó hetekben volt csak bajom pl. a zoknihúzással. De ekkor már nagy volt tényleg a hasam.

De jól voltam, elértem a popsimat és simán kiszálltam bárhonnan. :)

Ha nyomódik, akkor másféle pózt keress. Lehajolni nem nagyon tudtam nagy pocakkal, így hát guggoltam olyankor, vagy pl. a cipőmet nem előre hajolva vettem fel, hanem oldalra hajolva.

Borotválkozás...hát őszintén...találomra. :) Tükör segítségével néha...

Néha persze macerás, de megoldható volt számomra azért minden.

2012. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
23hetes vagyok nagy hassal,elözö terhességemnél fele volt.Igen nekem is kellemetlen :) Pár napja mondjuk mindenhová beütöm,meg beszorulok vele.Nagyon hirtelen nött és fura.Alul borotválkozás és hiába is szeretném már nemlátom.(marad a tükör).Lábköröm vágás pedig kinlodás.Fáj a derekam is nagyon ezért még az ágybol kikelés is sokszor procedura.Szoval nehéz,de ez csak nehezebb lesz KITARTÁS!
2012. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
1,vagyok. Ja igen cipő :) félek is mi lesz télen :)..Az első babámat augban szültem így nem volt gond csak belebújtam a papucsba és irány de majd télen mi lesz? Kivi leszek :)
2012. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyok,a kádból kiszállni és lábat törölni borzasztó, körmöt vágni is rémesen nehéz, kikelni az ágyból és ilyenek. Mondjuk huszonhetesen még nem voltak ilyen gondjaim,de már egyre rosszabb.borotválkozás nehéz,két hetente szánom rá magam,akkor is csak úgy megy,hogy kis tükröt teszek a kádba. Viszont valahogy boldogulni kell,muszáj.
2012. aug. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok!nem nyavalyogni akartam amúgy... :) a babámért bármit kibírok! :) de azért megnyugtat,hogy nem csak én küszködöm... :)
2012. aug. 24. 14:24
 7/14 A kérdező kommentje:
amúgy a heteim ellenére már elég gömbölyű a hasam,kb mint egy 27-28 hetesé,pedig első babó...mi lesz még később! :)
2012. aug. 24. 14:26
 8/14 anonim ***** válasza:

nálunk a felkelés, kádból ki/be mászás eléggé kellemetlen tud lenni...de az sem a pocakom miatt, hanem mert fáj a szeméremcsontom... :/ a popsitörlés egyáltalán nem okoz gondot...nem is nagyon értem, hogyan tudna okozni... a borotválkozást, szégyen nem szégyen úgy oldom meg, hogy a párom csinálja...először halál kellemetlen volt, de ő ragaszkodott hozzá... :) mostanra megszoktam... viszont a körömvágást nem tudom hogy csinálom, mert engem is meglep, de még mindig megy :)

34 hkm

2012. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

33 hetes vagyok.


A borotválkozással nincs gond, vagy +emlékezetből" csinálom, vagy tükörrel :)

A körömvágás, festés is megy még, csak minden lábújjamat kb. egyenként festem :D

Inkább már zuhanyzom, pontosan azért h ne okozzon gondot a kiszállás :)

Ami nehézkes az az ágyból kikászálódás :)


Ne hagyd el magad, ez rosszabb is lesz :)


33hkm

2012. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát én most vagyok 28 hetes a hasam már jó nagy (113cm), más ekkorával megy szülni. Én legutoljára a páromat kértem meg, hogy segítsen levágni a körmömet, mert akárhogy próbálkoztam sehogy se volt kényelmes. A borotválkozást én is tükörrel oldom meg, kádba meg már pont azért nem fürdök, mert én is nagyon nehezen tudtam már kiszállni belőle, úgyhogy inkább zuhanyozom. De majd te is rájössz, hogy neked mi, hogy kényelmes. Boldog Babavárást! :-)
2012. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!