Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Véleményeteket szeretném...

Véleményeteket szeretném kérni, most voltunk csípőszűrésen a doktornőnk javasolta a vállszalagos terpeszbetét hordását ti hogy boldogultatok vele?

Figyelt kérdés
De van itthon terpeszbetétes pelenkánk is és azt sokkal egyszerűbb ráadni és azt ő is jobban elviseli.Szerintetek az is elég ha csak azt hordja?
2010. febr. 10. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:

a vállszalagos jobban szétterpeszti a lábát ha jól fel van húzva.

De szerintem elég a sima is. az is jól széttartja. Mi használtuk mindkét félét.

2010. febr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha nem bírja a baba meghordani a vállszalagosat, beszélj a doktornővel, lehet, hogy elég lesz a terpeszpelus is! bár szerintem csak indokolt esetben írnak ki ilyet. tornásztasd sokat a csípőjét. Alternatíva a vállszalagosra egy passzentosabb rugi, amiben nem tudja könnyen kinyújtani a lábát. A csípőízület ugyanis ettől a felhúzott lábas rugdalózástól alakul rendesen. (gyógytornász :-)
2010. febr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat az offért4

kedves gyógytornász! Érdemes minden nap, akár naponta többször is tornáztatni a baba csípőjét? /Fel a lábakat összezárva, aztán lassan szétnyitni, majd szétnyitva le/

2010. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De most azt akarod hogy rendben legyen a babád vagy a kényelmed a fontos? Gondolom viccből javasolta a vállszalagos terpeszbetétet a terpeszbetétes pelenka helyett. De szerintem, ha elég lenne a pelenka akkor azt mondta volna.
2010. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, meg egyébként itt az anyukák biztos, hogy meg tudják neked mondani. Miért nem a doktornőt kérdezted? Vagy miért nem hívod fel és kérdezed meg tőle?
2010. febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is a gyógytornásztól kérdezném,hogy hogy lehet az hogy nem adtam rá a babámra,mert folyamatosan sírt amíg rajta volt,és 3 hét múlva meg közölték a röntgenen hogy nem kell már ráadni,mert rendbe jött?? Bocsi az offért. egyébként sokat tornásztattam.
2010. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18:18-as, nem tudom miért kell így lecseszni a kérdezőt! Én sem tudom, hogy ha terpeszbetétről van szó, akkor nem mindegy, hogy bugyi vagy vállpántos.
2010. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a gyógytornász vagyok: igen a napi többszöri rendszeres torna ér a legtöbbet!!!
2010. febr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!