Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mi lehet? Akár baba is...

Ez mi lehet? Akár baba is lehet belőle lassan?

Figyelt kérdés
Kb egy órája olyan 5-7 percenként keményedik a hasam (az egész, de nem fáj) egy keményedés kb 30-40 másodpercig tart. Ma nézett a doki és annyit mondott, hogy a méhszáj 2 ujjnyira nyitva van. Fáj a derekam is és nagyon enyhe mensis görcsöt érzek az alhasamban, de ez olyan folytonos és nagyon gyenge.
2012. aug. 22. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet,hogy ma már babázol :) könnyű szülést Neked! Majd írj,hogy mi lett.. Kíváncsi vagyok :)
2012. aug. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hány hetes vagy?

nyákdugó megvan még?

2012. aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem van esély h hamarosan meg lesz a pici!
2012. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

36 hetes vagyok és a nyákdugóból már távozott egy kevés. Ma annyit mondott még adokim, hogy ha már 38 hetes lennék, akkor nem teketóriázna, hanem mennénk szülni, de így még jobb lennne egy pár napot bent maradna. Húzzuk amíg lehet címszóval.


Egyáltalán nem érzem jól magam, rossz a közérzetem is és amiket már leírtam egésznap fent állnak. Van egy olyan megérzésem, hogy ha nem is ma de pár nap és meglesz a kicsi.

2012. aug. 22. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg pihenni amennyit csak lehet. Ha ennyire nyitva van a méhszáj, akkor lehet, hogy tényleg nem sokáig húzod már, de most minden nap, amit még bent tölt a baba, az a javára válik.


Hogy vagy egyébként, javult a közérzeted? Erősödtek vagy sűrűsödtek a fájások?

2012. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A keményedéseim elmúltak. Viszont a hasam alja továbbra is fájdogál, van amikor gyengébben van, amikor erősebben. És a derekam is fáj. Amikor fekszek, akkor rosszabb. Olyankor sokkal intenzívebben érzem a tüneteket. A közérzetem továbbra sem jó.
2012. aug. 22. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!