Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gyakori az, hogy a...

Mennyire gyakori az, hogy a nemvárt napján negatív a teszt, de mégis baba lesz belőle? Nektek pozitív volt már akkor is?

Figyelt kérdés
Amikor a lányomat vártam (bár rendszertelen volt a vérzésem) a nemvárt napján negatív lett a teszt. Aztán másfél héttel később teszteltem újra és az már jó erős pozitív volt.
2012. jún. 20. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 1 hét késés után lett nem erős pozitív.


31 hkm

2012. jún. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
A 2. babánál a nem várt napján negatív lett a teszt. 3 nappal később volt halvány pozitív.
2012. jún. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyban függ attól, hogy mennyire szabályos a ciklus és mikor van peteérés. Nekem 27 napos pontos ciklussal, 13. napon peteéréssel a nem várt reggelén pozitív volt a teszt.

38 hetes kismama

2012. jún. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a teszttől is függ. De nagy általánosságban elmondható, h az a "reklám" része, h már a nemvárt napján pozit mutat, ha terhes vagy. Utána gyorsan rá is szokták írni, hogy "de a legbiztosabb eredmény 2-3 nappal utána várható". Ugyanez érvényes a "nap bármely szakában elvégezhető" info-val is. Lehet, lehet, de koraterhesség kimutatására legbiztosabb a reggeli első pisi!
2012. jún. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5 nappal előtt már pozi lett a 25-ös teszt!
2012. jún. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem a nemvárt napján lett erős pozitív :) 28 napra szokott megjönni, mindíg hajnalban, gyanús lett, hogy nincs meg délután sem, hazaértem, megcsináltam a tesztet és erős pozitív lett. persze mikor mondtam kedvesemnek, hogy még nincs meg, az volt a válasza, hogy miért nem percekben számolom, hogy késik, hát nekem lett igazam... :)
2012. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!