Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit mondtok erre? Lehet...

Ti mit mondtok erre? Lehet még belőle baba?

Figyelt kérdés
menstruációtól számítva 8 hetes terhes vagyok, uh szerint 6 hetes. Szabályos a petezsákom 16mm, de embriót nem találnak benne. Reménykedhetek még vagy már ne?!
2012. aug. 22. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
hát persze hogy reménykedhetsz, a baba is ott van csak még nem látszik egy hét múlva látszani fog! nekem is igy volt 15 mm petezsák, 1 hét mulva 3 mm embrió
2012. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont most volt ilyen az egyik ismerősnek, 5 Uh-n volt mert senki nem tudta eldönteni mi van először üres petezsák aztán azt mondták laposabb is lett utána hogy lehet elhalt, türelem, ha elvetél menjen kórházba...teljesen ki volt. Várt egy hetet újabb uh és van szívhang! Minden tökéletes! Tehát fel a fejjel!
2012. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sajnos mindennek vége, missed ab. Jövőhéten műtenek.
2012. aug. 24. 17:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, kitartás! Az első terhességem vetélés volt aztán két lányom született, utána (tavaly) meg kellett félidősen szülnöm, most babát várok, de nem lehet elfelejteni....tudom milyen rossz most neked. Próbálj meg nem gondolni-gondolkodni, az én dokim azt mondta akár holnap terhes lehetek mikor visszamentem 4 hét múlva a kontrollra. Tudom ez nem vigasz, mert ilyenkor mindenre, mindenkire mérges az ember és jól van ez így. Szorítok neked!
2012. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!