Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tatabányai kórház szülészet....

Tatabányai kórház szülészet. Van aki mostanában szült?

Figyelt kérdés
Én régebben szültem ott(császárral),akkor nem volt olyan vészes,de mostanában mindenki csak panaszkodik.Valaki friss infóval?
2012. aug. 22. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatom nincs, de... van egy nem túl jó ismerősöm, akinek van egy csecsemős barátnője (2 éve még volt, akkor került szóba). Az ismerősöm állítólag amikor ráér, vagy úgy gondolja, bejár hozzá babázni. Bemegy, és dajkálja az újszülötteket. Mielőtt bárki azt gondolná hogy ez lehetetlen, hát nem az. Elég jól belelátok a kórházi dolgokba...

Szóval már akkor is ki voltam ettől, és csak remélni tudom, hogy kettőjüknek együtt volt /van annyi esze hogy legalább kezet mosott előtte, hogy adtak rá egy tiszta köpenyt, és nem az uccai ruhájához fogta a babákat. Én Pesten szülök, és roominginben, az tuti!

Sz! Ha esetleg te kérdezted, akkor bővebben is tudok mesélni a csajoknál...

2012. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is Tatabányán fogok szülni, és már előre félek, hogy be fognak járkálni hozzá, és dajkálni fogják...főleg, hogy van egy kellemetlen ismerősöm a kórházban. A nővérem 3 éve szült ott, neki is császáros lett... A mostanában babázó ismerőseim 80%-a császáros lett... Ez azt hiszem mindent elmond... Én esküszöm feljelentem, aki közel megy a gyerekemhez és nem orvos, vagy ápoló :@ Na jó, ez erős túlzás, de ha valamit összeszed akkor tuti... A legnagyobb parám, hogy ez az illető többet lesz a babámmal, mint amit nekem engednek, mert sajnos megteheti, hogy bármikor bemegy hozzá :(:(:(:(
2012. aug. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hű!Ez nekem új!Naggyon durva...

Nem Sz.vagyok,de privibe írj légyszi,mert jó ha az ember tisztában van dolgokkal!Köszi

2012. aug. 22. 17:58
 4/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, sajnos én is a tatabányai kórházban leszek :(((
2012. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 hét múlva én is ott fogok szülni! Semmi jót nem hallottam róla, ezért is szültem az első babámat Szőnyben. Mivel bezárták ezt buktam. Viszont fogadtam egy számomra megbízható orvost, akire 100%-ig rá merem bízni magam. Megígérte, hogy mindent megtesz, hogy sima szülés legyen, ezért mehetek babás szobába, ahol szemmel tudom tartani az én második csodámat.

Amúgy mostanában sok ismerősöm szült ott, és nem panaszkodott egyik sem.

Egy-két életunt, duzzogó, flegma nővérkén kívül semmi gáz nem volt!


Sok sikert, és sok szerencsét nektek, és persze könnyű szülést!!!

2012. aug. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!