Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem sokára Sopronba költözünk....

Nem sokára Sopronba költözünk. Milyen ott a kórház, és a szülészet, orvosok? Szülésnél rendes vagy felszívódó cérnával varrnak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 13:37
 1/3 anonim válasza:
Szia! Nekem az egyik kedvenc kórházam,bár a szülész részlegen még nem voltam. De itt vannak a legmegbizhatóbb orvosok szerintem. :) Egyébként tiszta,rendezett kórház.(láttam már olyat mint egy lepra telep:)) Mindenki normális és kedves. Többször is voltam ott műtéten. :) szerintem jól jársz vele.
2009. jan. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem volt varratszedés, de a szoba társamnak nem volt, mert másképp varták össze (ő Peitl Sz-nál szült).
2009. nov. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most a harmadik gyerekemet szültem itt (6 éves az idősbb fiam), sokat változtak a dolgok a hat év alatt, kedvesebbek lettek.

Egyébként szép kórház (nem nagy), olyan mint egy szálloda, családias a légkör, jó a hangulat.

Azonban az a benyomásom volt az évek alatt, hogy a komplikált esetekre nincsenek felkészülve.

2009. nov. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!