Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtudná ezt valaki magyarázni?

Megtudná ezt valaki magyarázni?

Figyelt kérdés
A tegnap volt egy kis baleset.Szóval azt hittük,hogy elment a magzatvíz,és bementünk a szülészetre,ott kézzel meg vizsgáltak,és nagyon meg nyomogttak (mármint a alulról).Azt mondták,hogy a baba nagyon lent van és hirtelen nyomás nehezedett rá a vízhólyagomra,és attól volt olyan érzésem volt,hogy elment a magzatvíz.A lényeg hogy tegnap nem de ma meg ilyen véreskés fojásom van.Segítsetek mi lehet az?OH és 35 hetes vagyok.
2012. aug. 22. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a tegnapi vizsgálattól van.

Esetleg a nyákdugó távozik.

2012. aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És az hogy néz ki?Mármint a nyák dugo.
2012. aug. 22. 11:29
 3/11 anonim ***** válasza:
takony állagú, fehér vagy rózsaszínes barnás véres és elég sok
2012. aug. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocs,hogy kihasznállak de most csak te vagy akire számíthatok.Ha a nyákdugo mennyi időm van még a szülésig.Kösz,hogy segítesz.
2012. aug. 22. 11:47
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia


tegnap éjjel mi is pont így jártunk. Azt hittük elfolyt a magzatvíz (elég sok vízszerű valami távozott belőlem és nem is tudtam visszatartani+ fájásaim is voltak, de nem vészesen erősek). És minket is hazaküldtek. Mondván ez nem magzatvíz volt, hanem bővebb hüvelyi folyás. Egész éjjel nem aludtam, mert olyan mensi szerűen fájdogált a hasam+ a derekam. Most is fájdogál, de nem vészes. Azóta nem folyik semmi.



Szerintem a váladékod vagy a vizsgálattól van vagy a nyákdugód kezd távozni. Nekem az elsőnél, a nyákdugó távozása után kb két hét után indították a s zülésem, addigra túlhordtam.


neked azóta volt szivárgásod? Avgy valami fájásod?


35 hetes és 4 napos kismama

2012. aug. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szia!Szépen egymásra találtunk.Pontosan annyi idős vagy mint én :)szóval magzat víz szerű szivárgásom nincs csak ez a folyás amivel nem tudok mit kezdeni.Te egy kicsit előnyben vagy mert van némi tapasztalatod.Nekem első baba és fogalmam sincs róla minek kell történie,annak ellenére,hogy sokat olvasok róla most mégis hülyének érzem magam.Remélem veled minden rendben lesz.
2012. aug. 22. 12:03
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia


Most voltam mosdóban és a WC papíron volt egy kis mennyiségű fehéres enyhén pici barnás nyúlós cucc (gondolom nyákdugó darab). Nekem azóta is fájdogál a derekam és enyhén a hasam alja is, de nem időközönként, hanem folyamatosan.

Hát nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz így velünk. Írj, ha van valamai fejlemnény.


Neked mit mondtak a kórházban tegnap? Méhszájad?

2012. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
vmi gyenge front van, lehet azért van az egész. én is elég szarul vagyok ma (36+2) fáj a derekam, medencém, combom, tegnap jött egy része a nyákdugónak és hasmenésem van reggel óta. remélem még nem akar jönni.
2012. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hü nem gondoltam,hogy ennyien vagyunk így bizonytalanságban.A korházban azt mondták,hogy egy únyira nyitva vagyok de semmi több.Írtak ki gyógyszert,és haza küldtek azzal ha valami van csengessünk.Azóta ugyan úgy van mint délelőtt.Ha a vizsgálattól lenne nem kellet volna már el múlnia.Nem tudom mit tegyek nem akarom,hogy a doki hülyének nézzen,hogy zaklatom.Azt hiszem addig míg nem fáj semmim nem csengetek.Nagyon vigyázzatok magatokra,és kitartás.
2012. aug. 22. 13:58
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia


Na, hogy vagy? Van valami változás?


Mi voltunk a dokimnál kora délután, mert nem múlt el a fájás a hasam aljában és a derekamban. Pici folyásszerűségem is volt. Megnézett uh-on is. Azt mondta van elég magzatvíz, és a kicsi jól van. Illetve, hogy két ujjnyira ki vagyok nyílva. Ma egésznap fájdogál a hasam alja és a derekam is, a hangulatom is elég siralmas. :(


35 hetes kismama

2012. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!