Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mennyit nőttek a cicijei...

Kinek mennyit nőttek a cicijei terhesség ideje alatt? : ) És meg is maradt utána, vagy szoptatással "visszacsökkent"? : ) Mikor kezdtek el megnőni?

Figyelt kérdés
Nincsenek túl nagy melleim, és nem bánnám, ha 1-2 számmal terebélyesedne a várandósságom ideje alatt :)

2012. aug. 21. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyéni.

Az enyém eddig (33ik hét) semmit nem nőtt. A barátnőm most 38 hetes, és 75B-ről 85D-re, majdnem E-re nőtt a cicije :)



33hkm

2012. aug. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Terhesen nekem nem nőtt.

Szoptatás első hónapjaiban viszont nagyobb lett, pedig előtte sem volt kicsi (úgy éreztem magam mint két önálló cici és semmi más...). De pár hónap alatt visszaállt mindent, olyan lett mint szülés/terhesség előtt.

Tényleg egyéni kinek mennyit nő, már ha egyáltalán nő.

2012. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is mindig nagyobb mellekre vágytam,75B voltam. Most 35 hetes vagyok,a melleim 85C-re nőttek,utálom. Mert ugye abba nem gondoltam bele soha,hogy ami nagy és súlya van,arra előbb-utóbb elkezd hatni a gravitáció.. Itt vagyok 20 éves,lógnak a melleim,szanaszét repedt a bőr mindegyiken,a bimbóudvarok is óriásiak lettek :( szóval vigyázz,mit kívánsz! remélem Te szerencsésebb leszel nálam,mert nekem az önbizalmam most abszolút a béka segge alatt van.. Boldog babavárást!
2012. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia. Terhessegem elott 80B-t hordtam, nem emlekszem pontosan de a vegere 95C kellett. Nagyon szerettem hogy igy megnottek, na de a szoptatas alatt meg elvezhettem hogy ilyen nagy, bar fajtak, kenyelmetlen volt stb...

Aztan ahogy elapadt a tejem ugy a mellem is osszement szep folyamatosan :(. Sajnos oly annyira hogy azota 75 B hordok. Ja es nem csak osszement, de a szoptatas nekem megviselte igy meg ez a semmi is log :(

2012. aug. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

75B-ről most 85C-re nőtt, de állítólag, ha beindul a szoptatás még nagyobb lesz.

35 hkm

2012. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Nahát, mennyien 75B-sek! Én is ennyivel kezdtem (szerintem a legjobb mellméret a világon) és most tartok 85D-nél. A pocimtól ha nem is, de a melleimtől határozottan fáj a hátam. Persze párom odáig van értük, de mivel hiperérzékenyek, így csak legeltetni tudja a szemeit rajta, semmit a kéznek szabály van... Szegény...:(

Hát remélem ennél nagyobb már nem lesz! Amúgy is tervben van a szülés után egy durva fogyókúra, hátha még a melleim is leeresztenek olyan szinten, hogy nagyiformájuk lesz, akkor vízbefolytom magam... Na jó nem, de kb. :D


26 h km

2012. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*vízbefojtom magam, bocsi, nem megy ma a helyesírás...
2012. aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem 85C volt,már a 90C kicsi,még nem jutottam el venni melltartót,de 90-95D fog kelleni legalább és most vagyok 34 hetes
2012. aug. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem 75B-s volt a terhességem előtt, most 85C, és nem állt vissza :) Őszintén szólva majdnem kiugrottam a bőrömből :)
2012. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél 12 éve nagyon megnőttek volt olyan mikor egy ciciből közel 1 liter tej jött le:-) Hatalmasak voltak, aztán 4 éve szültem megint na akkor már nem volt olyan sok a tej és utána összementek most megint terhes vagyok 80 C-ről indultam 10 hetes vagyok és egy méretet nőtt...hát meglátjuk:-)
2012. aug. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!