Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éreztetek olyat terhesség...

Éreztetek olyat terhesség előtt, hogy egyik pillanatban vágytok a babára, utána meg okokat kerestek, hogy miért kell még halasztani a dolgon?

Figyelt kérdés
Hónapok óta tervezgetjük, több, mint tíz éve vagyunk együtt a férjemmel, közel harminc évesek vagyunk. Egyik pillanatban azt érzem, kész vagyok rá, és nem számít semmi más, a másik pillanatban megrémít mindaz, ami megváltozna bennem/rajtam/körülöttem. Ez normális érzés ilyenkor, vagy azt jelzi, hogy még nem jött el az ideje?
2012. máj. 5. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Éreztem, szó szerint ezt. :) Aztán pozitív lett a tesztem, és először láttam egy pöttyöt az ultrahangon - azóta szerelmes vagyok, én is, és a férjem is. :) Egy-két héten belül meg is születik a Manó. Vannak az embernek kétségei, de akkora csoda az egész, amikor már benne vagy, hogy az egészen elképesztő... :)
2012. máj. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is éreztem ugyanezt, teljesen normális!

:)


Nagyon jó anyuka leszel, nyugi!

2012. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Addig nincs gond amig ezt érzed és ilyenekre gondolsz. Ez azt jelenti felelősségteljes ember vagy és hidd el jó anya leszel!
2012. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez normalis erzes.

Nekem meg a terhesseg alatt is volt ilyen, foleg az elejen, amikor meg semmi jele nem igazan volt az allapotomnak, kesobb mar egyertelmu volt es jobban tudatosult, akkor mar nem hatraltam meg meg gondolatban sem.

Es! Nekem mar ket gyermekem van, mindkettonel ereztem ezt. Es ennek ellenere nem bantam meg egyiket sem, orulok hogy vannak es nem csinalnam maskepp. Tervezunk meg egy babat es 100%, hogy nala is igy leszek, amikor elesben megy a dolog, akkor mar elbizonytalanodik az ember.

2012. máj. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A terhesség alatt volt hasonló, volt hogy megbántam és inkább ne lennék terhes. Mondjuk rengeteget hánytam. Előtte sose volt ilyen érzésem. Aztán a hónapok haladtával teljesen elmúlt.

Azért van a 9 hónap, hogy felkészülj. Szerintem normális érzés ha félsz. Pont az a jó, ha már előre számítasz változásra, mert bizony lesz bőven. De a nagy része pozitív változás:)))

2012. máj. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!