Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes babas vagyok, lehet...

6hetes babas vagyok, lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Egy tó partján baba házunk,és tavaly az udvarunkban állt a víz,mert a tó kiaradt picit, és most visszament teljesen,de sajnos az egészet benőtte a nad. Sehogy nem lehet kiszedni,mar feladni is próbáltuk,de mindig visszanő. Jövőheten jönnek kiirtani,valami nagyon erős gyomirtoval,ami hatásos. Muszáj,hogy szépen meg tudjuk a kertet csinálni. Lehet valami bajom,ha véletlenül belelegzem?? Mondjuk abban az 1-2 napban figyelni fogok,hogy ne legyek kint egyáltalán! Most vagyok 5+3!

2012. máj. 5. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, max ha te fogod permetezni:)
2012. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, de a permetezéskor ne legyél ott.
2012. máj. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Viszont lemaradt, hogy bármit is dolgozol a kertben gumikesztyűben csináld. A földhöz nem lehet érned most, mert bemegy a körmöd alá bármilyen bacilus. Terhesség alatt kertészkedni csak gumikesztyűben szabad.
2012. máj. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Azon a napon nem leszek, amikor jönnek permetezni :) Meg a gumikesztyűt is megvettem már, ha esetleg kertészkedni fogok.

De bepermetezik, és utána leterítenek egy valamilyen erre a célra kifejlesztett hálót, ami mégjobban elpusztítja a gazokat, meg azon lesz gyeptégla. :)))

Vigyázni fogok, köszönöm a segítségeteket! Megnyugtattatok!

2012. máj. 6. 12:02
 5/5 anonim ***** válasza:
és a gumikesztyűn túl egy ideig arra papucsban se mászkálj, csak zárt cipőben
2012. máj. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!