Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik név tetszik jobban,...

Melyik név tetszik jobban, milyen sorrendben? Boglárka, Csenge, Sára. A Csengét hogy lehet becézni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 20. 09:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Sára nagyon nagyon tetszik.

Csenge, Boglárka a további sorrend.

Csenge becézése :Cseni, Csönge

2012. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Boglárka a legjobb szerintem, lehet Boginak becézni :) Sára is lehet jó. Csenge nekem abszolút nem jön be.

Mondjuk sok minden függ a vezetéknévtől is.

2012. aug. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Egyik sem tetszik.


Több ismerősöm kislányát is Csengének hívják, nem nagyon becézik (mármint ami a névből eredő becenév), esetleg Csengi, Csengus.

2012. aug. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

1.Boglárka

2.Sára

3.Csenge

2012. aug. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Csenge, Sára, Boglárka

A Csenge általam ismert becézései: Cseni, Csengi, Cse(n)gus, Csönge, Csöngi, Csöni, Csegi, Csengettyű, Csegi, Csingiling, és egy kedves Csenge ismerősömet sokan szokták Galinak, Gelinek vagy Guci-nak hívni. A legutolsó a Csenguci-ból jött le, hogy már ne legyen túl gyerekes. :)

2012. aug. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem ezek közül csak a Boglárka nem tetszik, nem tudom miért:) Ha a lányomat Csengének hívnák, én így becézném: Cseni, Csengus, Csenike vagy csak simán Csenge lenne:)
2012. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

nekem:

1.Boglárka

2.Sára

3.Csenge(mindig a csengő jut eszembe)

2012. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Csenge. DE csak ezek közül. a másik kettő borzalmas
2012. okt. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!