Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a jobb? Nektek melyik...

Melyik a jobb? Nektek melyik tetszik jobban? Nevek lent.

Figyelt kérdés

1.Varga Kata

2.Varga Enikő

3.Varga Blanka

4.Varga Dorka


2012. aug. 4. 12:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Katát semmi képen sem adnék,mivel az én nevem is az...:D

Enikő-nekem nem tetszik.

A Blanka és a Dorka jól hangzik,de inkább a Blanka..:)

26hkm

2012. aug. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

szerintem a Kata a második neve lesz, ha lány lesz (két nagymamám után) de még vacillálok rajta.

ha fiú akkor Apuci után kapja a Lackót.

2012. aug. 4. 12:07
 3/17 anonim ***** válasza:

Nálam a sorrend (bár egyik sem a mi választottunk):

Kata, Dorka (ezeken gondolkozom kicsit, lehet fordítva), Blanka, Enikő.

2012. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Sorrend: Dorka-Blanka


Viszont a Kata egyikhez se passzol második névként :(


Az Enikő meg snassz név nagyon.. én nem adnám a gyerekemnek.

2012. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én anyum után kaptam a nevem...és mindig azt mondtam ha nekem lesz gyerekem semmi képen sem lesz Kata.Mondjuk most megint divat ez a név.2.névnek nem rossz mert úgysem úgy szólítjátok majd,de mégis kapja a Kata nevet is.Nekünk ha kislányunk lesz Ács Lora,ha kisfiúnk lesz Ács Noé lesz.Csak végre már tudnánk..:D

26hkm

2012. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ismét a 2. válaszolód.

Persze a ti dolgotok, de nekem is két keresztnevem van. Hát eléggé megszenvedek velük, jobban örülnék, ha csak egy lenne, mint nővéremnek. De ez van...

Párom is említette a dupla keresztnevet, de mikor ezt mondtam neki, akkor egyértelműen letett róla. Pedig ha fiú lesz a kicsikénk nagyon jó párosításunk lenne.

2012. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Blanka,Dorka tetszik,de ezekhez nem passzol a Kata!
2012. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A Varga Kata meg a Varga Blanka is nagyon rosszul hangzik a sok aaaa val...én ezért mondtam le az Anna névről mert nekünk meg Nagy a vezetéknév.

Ezek közül egyedül az Enikő tetszik. Épp azért mert nem egy divatnév mostanában.

2012. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Varga Kata,és Varga Blanka az a-a-a-a miatt nem hangzik túl jól.Enikő nem rossz,de nem is túl jó.Szerintem nem egy nőies név,és a jelentése az,hogy szarvastehén,bevallom nekem ezt is tükrözi ez a név.Dorka nem rossz,de ez se túl jó a vezetéknevetekhez.A 4 név közül a Kata tetszik legjobban,bár egyik sem rossz,de szerintem a vezetéknévhez egyik sem passzol igazán.

Így adnám:Varga Dorka Blanka.Dorka után Kata második névként hülyén hangzik.

2012. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Varga Kata nagyon tetszik, lehet Katica is!
2012. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!