Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen "tünetekkel" milyen...

Ilyen "tünetekkel" milyen nemű babátok született?

Figyelt kérdés

Néhány "kedves" válaszoló idejét megspórolva jelezném, hogy tisztában vagyok vele hogy minden várandósság más, pusztán a kíváncsiság vezérel.

Szóval: a várandósság legelején hánytam, nagyon gyakran émelyegtem, eszméletlen fáradékony vagyok, van hogy egyszerre émelyeg és ég a gyomrom, a nap 24 órájából 24et aludni tudnék (amit a két évesünk mellett nem igazán tehetek meg:) ), rettentően kívánom a gyümölcsöt, az édességet viszont annál kevésbé, pedig előtte igencsak szerettem. Előre is köszönöm a válaszokat, 15hkm


2012. aug. 19. 17:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kisfiam lesz hasonló tünetekkel, a lányommal nem voltam rosszul és az édességeket is nagyon kívántam, a fiammal meg a savanyút. Mindkét terhességnél kívántam és ettem a gyümölcsöt, úgyhogy ezt nem tudom:)
2012. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Fiú
2012. aug. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen tünetekkel fiam lesz
2012. aug. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Hát nekem még nem látszik a pocakom, mert alapból van sajnos egy kicsi, viszont ha lefekszem, akkor látszik. A nadrágjaimon én is érzem hogy szorosak, pedig eddig 5kgot fogytam. Gondolom átrendeződtem és ezért szoros a nadrág a fogyás ellenére. Én is dolgozom a gyerkőc mellett, sőt szeptembertől még vár az egyetem is. Ja és mindezt úgy hogy a férjem külföldön dolgozik és csak 4 hetente tud hazajönni. :(

De már eltértem a tárgytól. Szóval a következtetésem az hogy még csak ráfogni se lehet hogy a nagyszámok törvénye alapján ilyen vagy ilyen nemű lesz a baba. :) Így marad az hogy várok még 4 hetet, és bízok abban hogy megmutatja mije van :D Jó babavárást a várandósoknak!

És mégegyszer köszönöm a válaszokat!

2012. aug. 19. 20:38
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem a hányásból, a gyakori émelygésből, fáradékonyságból még nem lehet következtetni a gyerek nevére, esetleg abból, hogy ki mit kíván. Én édeset kívánom de nagyon-nagyon, és kislányt várok. De mint írtad vannak eltérő esetek, úgyhogy semmi sem 100%. Boldog Babavárást Kívánok!

26 hkm

2012. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szia!!2 kislányom van,mindkét terhességemnél szinte az általad leírt tüneteim voltak:-)Hányni nem hánytam,de végig émelyegtem,ha ettem,azért,ha nem,akkor meg azért.A gyomorsavtól az utolsó 3 hónapban meg ár alig bírtam aludni.Én sem kívántam az édességet,inkább sós dolgokat,meg a dinnyét:-)Majd írd meg,hogy mit láttak az UH-on,kíváncsi vagyok:-)További boldog babavárást kívánok!!!Üdv:Tamy
2012. aug. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát egy olyan 3-4 hét múlva fogom megtudni leghamarabb, de akkor majd szólok!
2012. aug. 20. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!