Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen "tünetekkel" milyen...

Ilyen "tünetekkel" milyen nemű babátok született?

Figyelt kérdés

Néhány "kedves" válaszoló idejét megspórolva jelezném, hogy tisztában vagyok vele hogy minden várandósság más, pusztán a kíváncsiság vezérel.

Szóval: a várandósság legelején hánytam, nagyon gyakran émelyegtem, eszméletlen fáradékony vagyok, van hogy egyszerre émelyeg és ég a gyomrom, a nap 24 órájából 24et aludni tudnék (amit a két évesünk mellett nem igazán tehetek meg:) ), rettentően kívánom a gyümölcsöt, az édességet viszont annál kevésbé, pedig előtte igencsak szerettem. Előre is köszönöm a válaszokat, 15hkm


2012. aug. 19. 17:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem kb ugyanilyen terhességem volt :) + a huszadik héttől még rengeteg gyomorsav. Kislányom lett. Jó babavárást!!!
2012. aug. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ugyanilyen tünetekkel kislány van a pocakban :)
2012. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kislány :) Én is utáltam az édességet :)
2012. aug. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
én a lánnyal zsákszámra ettem az édességet, most a fiúnál nem annyira.
2012. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egy fiú, egy lány :)
2012. aug. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Fiú.
2012. aug. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hmmm, köszönöm a válaszokat.:) Nekem a kisfiammal semmi de semmi tünetem nem volt, kivéve az hogy a szagokra nagyon érzékeny voltam, azok nagyon fel tudták forgatni a gyomrom, de semmi több. Bízom benne hogy a 18 hetes uh-n meg fogom tudni hogy ki lapul odabent. Még egyszer köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 19. 17:26
 8/17 anonim ***** válasza:

a kislanyommal en in borzasztoan rosszul voltam es nagyon nagyon sokat hanytam,miutan elmult ahanyas en is ettem gyumolcsot es neha hazicsokit, de ez utobbitol egy ido utan megundorodtam.

most 11 hetes terhes vagyok, nem hanyok de a szagokra nagyon erzekeny vagyok es az utobbi masfel hetben lathatora nott a pocakom, komolyan, csak tegnap tunt fel mikor lakodalomba kellett menni es nem volt jo ugyanaz a ruha amit 2 hete hordtam, kenyelmetlen volt es nagyon kidudorodott benne a pocim:)

nekem is van egy 2 evesem, emellett meg 9 orat dolgozom is, nagyon varom mar decembert amikor mar nem kell munkaba jonni:)

2012. aug. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
a te pocakod latszik mar?
2012. aug. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Detto ezek a tünetek, és kisfiú :)
2012. aug. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!