Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A táppénzen lévő terhesek...

A táppénzen lévő terhesek miért várják el, hogy a barátaik szórakoztassák őket?

Figyelt kérdés

Elhiszem, hogy unatkoznak otthon, de én speciel dolgozok 10-12 órában, van 2 gyerekem. Ugyanannyi időt tudok szánni a barátnőmre mint a terhessége előtt, de meg van rám sértődve hogy "leszarom mert terhes". Ez nem igaz, de azért mert ő terhes senki nem viszi a gyerekeimet úszni, táncolni, nem lett kevesebb a munkaidőm sem.... miért nem tudja ezt megérteni?


Hetente 1x találkozunk továbbra is, nekem is fontos a barátságunk.


2012. aug. 19. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Előre leszögezem, hogy nem megbántani akarlak.

Viszont ha ilyen fontos számodra a barátságotok, akkor ezt miért nem vele beszéled meg? Bocs, de mennyire vagy jó barátnő, ha fórumokon beszéled ki a barátodat? Lehet én vagyok rosszul összerakva, de sosem tennék ilyet egy BARÁTtal...


De hogy a kérdésedre is válaszoljak: mondd meg neki, hogy nem szarod le, de attól, hogy neki több a szabadideje, neked nem lett több, igyekszel, de nem tudsz ezerfelé szakadni, így el kell fogadnia, hogy ennyi időd van. Te is voltál terhes pontosan tudod, milyen hülyén tud viselkedni az ember a hormonoktól, így ha igazi barát vagy, akkor elfogadod, hogy ő most hisztis, és szépen elmagyarázod neki, hogy miért nincs igaza, ha megsértődik.

2012. aug. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vele már beszéltem erről természetesen, de csak hajtogatja hogy már nem is fontos nekem.
2012. aug. 19. 11:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, aki várandós az hiperérzékeny:)) a hormonok teszik, tudja ő azt jól, hogy ugyanúgy a barátnője vagy mint előtte.
2012. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
mivel van mar ket gyereked ezert tudhatod hogy terhesen minden mas. erzekenyebb az ember aprobb dolgokra is, na meg ha otthon van akkor ez meg plusz rajon. legyel vele most turelmesebb.
2012. aug. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem ismerek ilyen kismamákat. Sőt én kifejezetten kellemetlenül éreztem magam anno, mert nem akartam senkire sem ráakaszkodni.

Azt javaslom, hogy beszéld meg vele, hogy sajnos nagyon kevés szabadidőd van, viszont ha annyira unatkozik otthon egyedül, akkor akár elkísérhetne titeket úszni, táncolni stb. Gondolom közben van 20-30 "szabad" perced (hacsak nem babaúszásról és közös táncról van szó), így a kispadon üldögélve tudtok egy kicsit beszélgetni és legalább ő is belepillanthat egy kicsit az anyák életébe :)

2012. aug. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!