Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a pattanásosság a...

Normális a pattanásosság a terhesség alatt? Nincs sok az arcomon, csak szinte sosem volt. Az első terhességemnél pedig egyáltalán nem volt.

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, normális. Egyik terhesség sem ugyanaz. A hormonoktól van.

Boldog babavárást!

29 hetes első babás :)

2009. júl. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt pattanasos az arcom es most, hogy kismama lettem nagyon csunya lett. En meg azt sem mondhatom el, hogy nincs sok mert tele vagyok. Foleg az allam korul es a nyakamon vannak nagyon csunyak. :( Valahogy eltunik egy es helyette kijon ketto. Azt viszont nem tudom, hogy normalis-e de mindenesetre a baba szepen fejlodik nincs semmi gond. Szeritnem mindenkire maskent hatnak a hormonok.

9 hetes kismama

2009. júl. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim azt mondta a terhasségem elején (ahol most Te jársz), ha pattanásosabb vagyok a szokottnál, akkor fiú lesz, mert már termelődik a tesztoszteronja a babának, Igaza lett, mert fiam lesz!:)
2009. júl. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!